Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda1hdg

Zerwał ze mną chłopak pomocy

Polecane posty

Gość Magda1hdg

2 dni temu zerwał ze mną chłopak, staralam się i pisalam do niego aby do mnie wrócił. Rodzina mówiła ze on powiedział ze dalej mnie kocha ale nie chce narazie ze mną być tylko robi mi teraz nazlosc. Ja pisząc do niego słyszę ciągle ze mam sobie znaleźć innego , ze mam sobie odpuścić. I O nim zapomnieć bo on chce o mnie, a napisał ze widzi ze się zmienilam( na lepsze ) Pomocy co mam zrobić ? Czy dalej pisać i Go męczyć czy dac mu tydzień spokoju i dopiero wtedy się odezwac?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu byliscie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robić. dac mu odejść. ja nie wiem co jest z wami kobiety, że jesteście takie durne. jak facet kopie was w dupę, to się go traktuje tak sam. póki się przed nim płaszczysz, póty nie nabierze do ciebie szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ze mna zerwal pod koniec roku 2016 i bardzo sie z tego ucieszylam bo i tak juz mi na nim nie zalezalo, bo ja poznalam innego duzo przystojniejszego od niego nawet sie z nim dwa razy spotkalam, to drugie spotkanie bylo w samochodzie w bezpiecznym miejscu. A teraz to juz normalnie sie z nim spotykam i jestem zadowolona, bo trafilam na chlopaka ktory nie tylko na zewnacz jest przystojny ale i penisa ma tez przystojnego i grubszego od swojego poprzednika, Mieszkam jeszcze z rodzicami ale mam swoj niekrepujacy pokoj, Ostatnio moja mama mi mowila zebym sie zabezpieczala, nie wiem dlaczego to mowila czyzby slyszala jak wrzeszczalam jak mnie posuwal.Nic sie nie odezwalam bo mi glopio bylo,bo miala racje. Ale penisa ma jak dla mnie wspanialego i nie krzywego bo z takim juz mialam do czynienia, Oby jak najdluzej byl przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×