Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikala

wstrętna bratowa

Polecane posty

Gość monikala

mam duzy problem z moja durna bratowa Jest niestety z moim bratem juz ponad 10 lat i co gorsza zaszla w ciaze krowa ! Brat juz wczesniej zaniedbal nas swoja rodzine, bo ma zone ... czesto jak go prosilam o cos to mowil - nie moge jutro. bo idziemy z A. ... gdzies tam gdzies A teraz jak juz sie dowiedzial o ciazy to calkiem mu odbilo Nie rozumie idiota jeden, ze prawdziwa rodzina to my rodzice ja i siostra Jeszcze pozaluje, ze wybral ta suke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
doradzcie mi co zrobic aby brat przejrzal wreszcie na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem.Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
witaj gosc twoj brat takze juz nie ma czasu dla prawdziwej rodziny ? tylko zona zona i bachor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwej rodziny? Żona i bachor? Mam nadzieję, że Twój mąż ma, albo będzie miał Ciebie i WASZEGO bachora w czterech literach i cały wolny czas będzie spędzał z PRAWDZIWĄ RODZINĄ, a nie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
haha akurat nie trafilas kretynko ! bo nie mam meza i nie zamierzam miec zeby sie meczyc z jakims debilem to chyba tylko takie kretynki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Twoich postach jakoś się nie dziwię, że nie masz męża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
a nie przyszlo ci do glowy te tepaczko, ze nie kazda kobieta musi miec meza? jestem bardzxo atrakcyjna ! wielu mi sie oświadczalo ,a ja kazdego odrzucalam bo nie bede z byle kim A nie tak jak ta moja pozal sie boze bratowa Pierwszy czy drugi powazny chlopak i juz slub i juz bachor ... zenujace sa takie wiesnoary co tylko czychaja, zeby meza zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli taki 'śmietnik wychodzi' na co dzień z Twoich ust, to jakoś nie wierzę, że którykolwiek mężczyzna byłby Tobą zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASIU TO TY ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
sama jesteś śmietnik :) i prosze nie komentowac w moim poście, bo nie masz nic madrego do napisania to nie pisz Proste ? proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci dam bardzo dobra rade jak temu zaradzic... zawsze dziala, bez wyjatkow!!! ZMIEŃ LEKARZA BO TEN CIĘ OSZUKUJE!!! :-) wtedy naprawde wszyscy będą szczęśliwi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
niby jakiego lekarza?! moze psychiatre jak mowila do mojego brata ta suka jego zona WIelka sie znalazla dama i uczona, zeby ludziom diagnozy stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprostsza - wrecz prostaczka - jest autorka tematu. Raz - po samych wypowiedziach, dwa - twoj brat zalozyl wlasna rodzine i ma dziecko, i ta rodzina - slusznie - jest dla niego priorytetem. prawdziwy facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
moj brat jest za nia po prostu dlatego ,ze ona mu dobrze d**y daje i tyle I dlatego rodzine odstawil na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja racje powyżej, straszna prostaczka jesteś. Współczuję Twojej bratowej takiej szwagierki, mam nadzieję, że Cię ona odpowiednio traktuje .... jak można tak mówić o żonie brata i ich dziecku??? jesteś jakaś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
do KASIU TO TY ? hej nie jestem Kasia, a kim jestes Ty? tez ofiara wstrętnej bratowej ? opisz swoj przypadek moze sobie cos wspolnie zaradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monikala debilko walnij sie mlotkiem w leb ,a potem w sciane az zejdziesz robiac przysluge swiatu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie czy ta cała monikala to do bratowej tez taka odwazna czy tylko na kafe taka wygadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest prosta rada na to. Zacznij dawać d/u/p/y bratu, lepiej niż bratowa i go wtedy odzyskasz. RODZINA BĘDZIE W KOMPLECIE. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
prosze o powazne wypowiedzi a debilom/debilkom dziekuje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , Kasia to moja wstrętna SZWAGIERKA taka jak Ty ! Proponuję wizytę u specjalisty !! Twoi rodzice mają rodzeństwo ?? Tez wola brata / siostrę od męża /żony ? Tez jestem siostra , ale mam swoje życie ! A wy larwy udajcie się do psychiatry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mądrego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, kierunek psychiatra To samo pomyslalam, jak poczytalam wypociny tej kobiety Najgorsze jest to, ze takie osobniki istnieja Zawsze myslalam, ze to tylko w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie. sama znam z otoczenia przypadek takiej siostry wlasnie Stara panna mieszkajaca z rodzicami, wiekszosc czasu zyjaca na koszt rodzicow, bo zadna praca nie jest dla niej dobra itd. i z kazda p*****la do brata, ktory ma zone i dzieci 2 Jak brat odmawial pomocy to oczywiscie byla to wina tej glupiej zony itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniczka od wczoraj ci dzieci ubyło wczoraj były 3 i starania o czwarte.Jak tam firma męża??Jakim idiotą trzeba by płodzić te g****a bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikala
byłam w spa Co się okazało!!!!!!!! ta suka nie chce na chrzestna mnie ani mojej siostry !!!!!!!!! jako powód podała bratu, że spoznilismy sie na ich slub 15 min Bo juz pytalam brata kto bedzie chrzestnym raptem 15 min spoznienia a glupia c**a takie zemsty odstawia ! co za szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to znać bym cię nie chciała i do domu nigdy nie wpuściła gdybyś była siostrą mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnienie na ślub? 15 minut to 1/4 mszy. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×