Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Outlet na Ślasku

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakies dobrze zatowarowane outlety z dobrymi cenami i markami na Śląsku ? Oprócz Fashion House bo to znam ? Chodzi mi o fajne ciuchy damskie do pracy i wizytowe ( zaczynam nową prace musze odświezyć zawartość szafy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korporacja , ciuchy raczej jakosciowe i eleganckie , taka biurówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaRPiaaa
Jak masz do Bytomia blisko to w Galerii Agora otworzyli nie tak dawno Out.Let , wyprzedaże do -85% caly czas, nowe ubrania z kolekcji Massimo Dutti, COS, Comma, s.Oliver, Mustang, ESPRIT, Calvin Klein z tych co zapamiętałam. KUpiłam dwie niesamowite torebki ostatnio i śliczną małą czarną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo nie byłam nigdy w tej galerii ale z Katowic nie mam do Bytomia daleko :) a jakie ceny ? tzn czy za parę stówek cos kupię ? no i jaki styl ubrań ? takie "biurowe" znajde jakieś ? i do kiedy ta wyprzedaż wiesz może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaRPiaaa
Jak widac po markach - są i eleganckie, bluzki , koszule, żakiety, w sam raz do biura czy na spotkania biznesowe. Naprawdę ladne torebki. Ale maja też sportową i na luzie nawet taką do ćwiczeń z GASP jak widziałam. A ceny- dobre. Bluzki któe kosztują z 250 kupisz za 40-50zł , torebki ok 100 zł a nawet niżej ( a ceny w necie nawet po 200 zeta) Warto pojechac na fb mają profil, możesz zerknąć ale za dużo fotek ubrań nie wrzucają, znacznie wiecej na sklepie www.facebook.com/outlet.bytom/?fref=ts ale zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z zreguły w FH w Jaworznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwacz okazji
Ja głównie jeżdżę do Fashion House w Jaworznie ale chyba podjadę do tego Bytomia zobaczyć, gdyż widziałem ich reklamę na FB i reklamują się, że mają do -85%. Z ciekawości zobaczę czy faktycznie czy to kolejna lipa. A oprócz tego w Bytomiu znacie jeszcze jakiś inny z ciekawą ofertą i cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Bytomski w Agorze - potwierdzam, super ceny i mega wybór rzeczy , warto pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×