Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kogo nie chcecie na tym forum

Polecane posty

Gość gość

oprócz namysłowa bo to zbyt oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewiędziesiat dwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najmniej 50% użytkowników,toż to zdebilala patologia życiowych przegrancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwkość :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb vel ina, him, to ścierwo z penisem borkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 niech spiertala i nie pisze wiecej z goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakosza bo to psychol nawiedzony i prawiczek walikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Broken Całuski zachowaj dla męża. Tego co będziesz miała. Bo za rok za pewne narzeczony. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebrało sie towarzystwo wzajemnej adoracji. Buziaczek, pierdziaczek, ohydny śmierdziaczek! A ty debilu z namysliwa przestan juz chrzanic o tej wiosce, wypierdku mamuta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski zachowaj dla męża. Tego co będziesz miała. Bo za rok za pewne narzeczony. Ot co. x ilość całusków jest nieograniczona, każdy jest wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was wszystkich ! :) skasować forum ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum chorych ludzi, wykolejencow. Najbardziej irytuja nawiedzone idiotki ktore cale swoje zycie w duupie byly I goowno widzialy, ich typowy topic to:"moj maz codziennie wieczorem wypija 1 piwo... Jestem zalamana co robic? Wyprowadzilam sie do rodzicow" Tak, taki temat sie tu kiedys pojawil.. Oprocz tego na tym pozalowania godnym forum istnieje doslownie fascynacja: prawem jazdy - nigdy sie z tym wczesniej nie spotkalem, sam mam prawo jazdy od bardzo dawna ale nigdy do glowy mi nie przyszlo, ze sa ludzie ktorzy tak wielka fascynacje przykladaja do dokumentu. Wiek, tu wytlumaczenie jest proste, wiekszosc uzytkownikow pochodzi z malych wiosek gdzie nie dotarla jeszcze nowoczesnosc, gdzie 20 latka z 5 dzieci jest czyms normalnym a 40 latek to styrany praca na roli dziad. Ci ludzie nigdzie w swoim zyciu nie bywali wiec mysla ze to jest normalne. Sex, ludzie to tu traktuja jak spotkanie z UFO. To chyba glowny temat kafeteryjnych frustratow. Najprostsza czynnosc tutaj urasta do czegos nieprawdopodobnego. Jest jeszcze wiecej takich tematow, ale nie mam sil I checi wiecej czasu tracic dla zyciowych nieudacznikow, wykolejencow i prostakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:58 Każdy tu czyta to, co chce czytać. Tematy są bardzo różne i na różnym poziomie. Jak już się poczułeś lepszy i podleczyłeś swoje kompleksy kosztem innych, to spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Broken03:10 Tak, wiem że też jestem, ale całuski to jak się byśmy spotkali i bliżej poznali, a nie od ręki. Chyba że w rękę. Ja Ciebie rzecz jasna, a nie Ty mnie, bo się chopaków w rękę nie całuje. No nie. Btw, jak guglam Twój nick w grafice, to parę pann się pojawia. Czy któraś z nich to Ty? Takie ciekawe jajo ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej wykopałabym: - managera lat 37 - spamera z Namysłowa of kors - Michałka od dziewic - świra od modeli - wariata, który upiera się, że kobiety zadają się wyłącznie z dresami i na podstawie wyglądu przypisują komuś inteligencję - Przemka - Brokeninside, strasznie głupia gówniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:04 Popieram. Wymieniłaś całą patologię tego forum. Chociaż z pewnością ktos by sie jeszcze znalazł. Szkoda, ze to forum w jakis sposob nie selekcjonuje uzytkownikow. Dyskusje bylyby wtedy na zupelnie innym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysio Dash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tego psychopatę z motylem na wierzchu KATOWICE K-CE VEL GRZEGORZ KOTARBA stary zużyty dziad z wielką wyrughaną pihzdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syna fubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden czub a wiele nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Gość w kość w Namysłowie nie jest nudno bo w Namysłowie ciągle coś się dzieje codziennie ps mamy mnóstwo supermarketów mamy mnóstwo barów restauracji kawiarni mamy mnóstwo obiektów sportowych rekreacyjnych mamy klub zapaśniczy Klub MMA mamy festiwal rockowy czochraj bobra fest mamy browarki dni Namysłowa mamy koncerty kabarety wesołe miasteczka mamy zloty motocyklowe mamy tor motocrossowy mamy muzeum techniki Młynarskiej mamy izbę regionalną gdzie są wystawy prezentacje różne rzeczy są organizowane z całego regionu mamy koncerty gospel mamy spektakle teatralne z prawdziwymi zawodowymi aktorami mamy też teatrzyki mamy różne spotkania co roku mamy warsztaty aktorskie mamy różne tańce śpiewy mamy różne rzeczy organizowane mamy zajęcia dla dzieci itd więc nie piertol że w Namysłowie jest nudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Broken03:10 Tak, wiem że też jestem, ale całuski to jak się byśmy spotkali i bliżej poznali, a nie od ręki. x milusio:) x Chyba że w rękę. Ja Ciebie rzecz jasna, a nie Ty mnie, bo się chopaków w rękę nie całuje. No nie. x tak, a potem coraz wyżej;) x Btw, jak guglam Twój nick w grafice, to parę pann się pojawia. Czy któraś z nich to Ty? Takie ciekawe jajo ze mnie. x tylko moje zdjęcie z awatara;) pomarańczku, z którym od czasu do czasu sobie tu gadam i rozpoznaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętni mi są, zadni znajomi...tylko obce nicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie facetów.Bo to nie ich forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów generalnie.Bo to nie ich forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×