Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zycie nie ma sensu.

Polecane posty

Moglbym calymi dniami lezec w lozku i nic by mi sie nie stalo. Calymi dniami gram w gry. Mam 14 lat doswiadczenia grania na perkusji a nie mam gdzie grac. Wszyscy gonia za pieniedzmi a pieniadze sa nic niewarte. I kvrwa nie pptrafie sobie znalezc pozytecznego zajecia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz z czego żyć,chociażby skromnie to ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z czego zyc. Ale tez nie musze chodzic do pracy. Pozyteczne zajecie to takie ktore pozwoli mi byc niezaleznym. Czyli kupic lub wynajac sobie w anglii mieszkanie najlepiej z jacuzzi i robienie na siebie a nie managerow i szefow. Jesli chodzi o perkusje to musze sie zawsze byc na czyjejs lasce. Do grania koncertow musze miec zwstaw i transport a skad to wziac w anglii jak nie mam grosza. W polsce to co innego ale nie jestem w polsce. Czuje sie uziemiony nawet normalnego internetu nie mam. Przezywam tutaj szpital psychiatryczny part 2. Od dluzszego czasu izoluje sie od ludzi bo ludzie to podle gnidy myslace tylko o wlasnej dvpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość, rodzina, relacje, praca nadaje sens ziemskiemu życiu. A w sferze duchowej Bóg Ojciec Stwórca Nieba i Ziemi i nas :) Jeśli nie mamy wiary wóczas mamy pustkę w sobie i bezcelowość życia. Więc Ojciec Niebieski na pierwszym miejscu i wszystko znajdzie swoją kolej i cel istnienia. Poszukaj relacji z Nim. On póki człowiek żyje na ziemi Czeka na swoje zbłąkane dzieci. I tęskni za Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty bredzisz. O jakim bogu mi gadasz, 26 miliardow zwierzat ginie rocznie a ty mi bredzisz o milosiernym bogu? To niech bog pozabija 3/4 lydzkosci wtedy bede wiedzial ze bog istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorzy na shizofrenię często mają jakieś niezwykłe talenty może ty rzeczywiście nieźle grasz na tej perkusji i może spróbuj grać zarobkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglbym zaczac biegac ale pobiegam godzine i co z reszta dnia? Brak mi pasji. Wszyscy ze trzeba cos robic a ja gdy robie cos czy nic nie robie to na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce ze mna grac. Nikogo nie obchodzi czy grac potrafisz kazdego tylko obchodzi czy masz perke i transport. Nie nie mam. To gnije w norze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
twoje miejsce jest w norze ty cwelu, więc czego płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestes cwel. To placze ze tu utknalem. Ja chce miec sypialnie i lazienke z jacuzzi a nie nore kvrwa. Tylko jak??? Ja p*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja jesienno zimowa ciebie dopadła nie martw się przyjdzie wiosna to humor ci się poprawi, każdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko do Evil wyraźnie masz chandrę dzisiaj jutro inaczej spojrzysz na własne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
taki cwel jak ty moze mi co najwyżej buty czyścić, ty j****y pasożycie spoleczny. Zdychaj z głodu śmieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że odczuwasz teraz braki spowodowane biedą ty smieciu emigracyjny! Ja teraz jestem w pl i żyje jak Pan w przeciwieństwie do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co poddawać! Wszystko leży w naszym umyśle i to jak postrzegamy siebie. Zmiana sposobu myślenia to podstawa. Polecam http://billbellens.com/ gdzie mento Bill Bellens idealnie tłumaczy to jak negatywne myśli wpływają na to co osiągamy na co dzień. Ja tam odbyłam kurs "droga do sukcesu" i od tego momentu moje życie zmienia się z dnia na dzień coraz bardziej w pożądanym kierunku więc musi coś w tym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde zwierze które ginie lub jest zabijane idzie do nieba , gorzej z ludźmi . I właśnie 3/4 z tych którzy umierają , z powodu uprzedzenia do wiary i Boga nie wybierają nieba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×