Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

26 tc, duze macie brzuszki? ;)

Polecane posty

Gość gość

Wiem wiem brzuszków ciążowych się nie powinno porównywać, bo to zależy od tego i owego...więc proszę nie pisać w tym duchu, bo teorie znam ;) Chodzi mi tylko o takie luźne rozmowy, bez faktów statystycznych :D. Jak to u was wygląda i jak się z tym czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 32 tc i mam juz ogromny brzuch, tak mi sie wydaje przynajmniej. Ciężko się ruszać, nigdzie dalej nie pójdę bo boli kręgosłup, biodra, spać nie moge, przekręcić sie z boku na bok to cud. A jak pomyślę ze jeszcze dwa miesiące to zastanawiam sie jak to przetrwać jak juz ledwo chodzę. A i co wieczór zgaga, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaa
Jest jeszcze jakaś szansa że ci przejdzie choćby na jakiś czas, czasem to tez takie momenty gorsze po prostu są ;). No niby 32 tc to już bliżej niż dalej do porodu, no ale jednak jeszcze sporo czasu :) Ja z kolei ok. 18 tc miałam straszne bóle pleców jak dłużej pochodziłam, ale po jakiś 2 tyg. przeszło i póki co ok ;) To moja druga ciąża i wydaje mi się, ze mam trochę większy brzuch niz w poprzedniej, ale nadal mogę ukryć ciąże, jak bym tego chciała, także jak na razie jest dość mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 tydz.i parę dni i czuje się ociezale choć szczerze jak jestem w kurtce nikt nie wie ze jestem w ciąży. Brzuch mam widoczny ale nie jakis ogromny. Dziś mówiłam do męża ze dziwie się ze grubym nie przeszkadza ich ciężar, ja trochę pochodzę i juz mnie bolą biodra czy krzyż i już ciężej zawiązać buty choć ważę obecnie 64 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscautorkaa
Ja też waze 64 kg ;) Mi się zdaję ze brzuch przy otyłości to inaczej się odczuwa, jak tam w środku nie ma dziecka ;) Ano mam tak samo że w kurtce ciąży nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×