Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupujecie chleb dla waszej rodziny?

Polecane posty

Gość maślannka

Ja lubię ciemny chleb, pumpernikiel uwielbiam ale dzieci lubią białe pieczywo, lubia bułeczki świeże i dobrze , że mam pd nosem piekarnię 🙂 A co do dżemów to u nas zawsze  musi być, kupuje tylko 100% owocowy z łowicza,  do tego masełko i świeża bułeczka a do picia kakao 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Też kocham Otrębusy. Ze względu na to że zawsze wszstko jest świeże. Jak tylko tam wchodzę to nie tylko kupuję chlebek ale zawsze też skusze sie na jakąś muffinke czy cos.. mmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Ja kupuję chleb czysto razowy zawsze z Piekarni Rąba, bo tam mają prawdziwy,polski , zdrowy chleb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka

Nie ważne jaki, ważne skąd. Ja mieszkam w Bielsko-Białej i zawsze kupuje pieczywo w Piekarni Rąba - najzdrowszy i najsmaczniejszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Ja to zawsze żytnio-razowy z Piekarni Rąba, bo tam mi najbardziej smakuje. Mają pyszne pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678

Kupuje zwykly. Wczesniej kupowalam razowy ale odzywaly sie moje chore jelita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hylka

Ciemny z ziarnami i dla babci zawsze na maślance, z piekarni Rąby , bbo mają pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

U mnie w rodzinie najlepiej smakuje chlebek świeżo wypieczony z Otrębusów. Pysznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Na zakwasie, my to zawsze tylko na zakwasie kupujmy, świeży , cieplutki tylko z piekarni Rąby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria
Dnia 27.12.2019 o 11:27, Gość Fiona napisał:

Na zakwasie, my to zawsze tylko na zakwasie kupujmy, świeży , cieplutki tylko z piekarni Rąby 

Pieczywo ogólnie kupuję w Rąbie, mają normalne ceny, mam najbliżej, a pieczywo zawsze smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska

Najlepiej nam smakuje niekrojony najlepiej prosto z piekarni. Od jakiegoś czasu kupuję w Otrebusach i jak do tej pory to najlepsza piekarnia na jaką trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo lubie chleb, ale nie jem, bo nie mam kiedy. Sniadanie i obiad jem w pracy, a na kolacje jemy cos gotowanego. Gdy kupimy caly chleb to nie ma go kiedy jesc, wiec czasem jedynie kupie sobie bulke na jeden posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jadam pieczywa. Moje dziecko również. Mąż tylko razowy i sporadycznie.Wole kasze 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romika

Mieszkam na Mazurach i tu mamy sieć piekarni Cymes. Tak właśnie od wielu lat kupujemy pieczywo, bo wypiekają je tradycyjnie na zakwasie, bez żadnej chemii. A chleby kupuję różne; dla siebie zwykle ciemny z ziarnami, a dla dzieci bułeczki, albo jasne pieczywo, bo ziarenek nie lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romika

Mieszkam na Mazurach i tu mamy sieć piekarni Cymes. Tak właśnie od wielu lat kupujemy pieczywo, bo wypiekają je tradycyjnie na zakwasie, bez żadnej chemii. A chleby kupuję różne; dla siebie zwykle ciemny z ziarnami, a dla dzieci bułeczki, albo jasne pieczywo, bo ziarenek nie lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×