Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu kobiety które piły malo wody itd. w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Czy wszystko było ok? Nie raz zmusza się żeby pić więcej ale ciężko z tym. Wiem ze powinnam wypijac jakieś 2 litry a ja jak wypije litr dziennie to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poprzedniej ciazy pilam malo wody. To przewrotne, ale miedzy innymi przez mala ilosc plynu za duzo odkladalo mi sie jej w organizmie przez co bardzo spuchlam. Teraz staram sie pic wiecej ogolnie plynow nie tylko wody, bo po samej wodzie jakos kiepsko sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam mało wody i miałam przez to piasek w nerkach, a po cesarce jak mnie podłączyli do cewnika to mocz był koloru brązowego, lekarz mnie straszył, że jak nie będę pić dużo wody to zaczną mnie leczyć na nerki. Radzę nie iść w moje ślady, bo ja przez brak dobrego nawodnienia miałam też problemy z produkcja pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samą wodą człowiek się nie nawodni . Trzeba do wody dodać troszkę soli. Np. himalajskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam mało bo zawsze piję mało wody i nie potrafiłam się zmusić. A wód płodowych miałam dużo bo tak wynikało na usg. Natomiast pokarmu nie miałam prawie wcale. Nie wiem czy ilość picia wody ma na to wpływ. W ogóle piersi mi nie urosły w ciąży i może to miało wpływ na brak pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlaśnie mało pije od zawsze, nie raz na dzień kawę i szklankę soku. Położna przy badaniu moczu zapytała od razu czy ile pije bo mam gesty mocz i ze mam pić więcej. Staram się ale w te zimowa porę jest mi szczególnie trudno bo nie ma upałów i nie mam takiego uczucia pragnienia. To co pije to bardziej wmuszam w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja zawsze pije mala a moj mocz ma za niski ciezar wlasciwy.. dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze piłam mało wody,w ciąży i podczas karmienia też.z dzieckiem wsz ok,pokarmu duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy dajecie radę pijąc po 2-3 szklanki dziennie??? :o I nawet nie mówię o ciąży, tylko w ogóle. Ja w ciągu dnia wypijam jedną butelkę litrową, plus 2 herbaty zwykłe albo ziołowe w półlitrowych kubkach, a jak idę na siłownię to jeszcze co najmniej pół litra wody na treningu. I nie mówię tu o upałach nawet... Jakbym wypijała nawet połowę tego to bym w połowie dnia umierała z pragnienia z językiem przyschniętym do podniebienia (sprawdzone, zdarzyło się, że byłam tak zagoniona, że nie miałam możliwości sięgnąć po butelkę). Przecież to się musi odbijać nawet na skórze, o zdrowiu nie mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:15 jeśli chodzi o zdrowie to akurat jestem zdrowa, wyniki morfologii mam też dobre, ale masz racje skórę mam poszarzala i przesuszona szczególnie na twarzy. Nie ma tego promiennego blasku. Ściągnęłam sobie nawet aplikacje żeby mi przypominała o wodzie a i z tym idzie mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze jak zjem zupe kilka kaw kilka herbat to jest ok. uwazam ze lobby mineralne oplacilo badania ktore stw. ze 2 l wody dziennie trzeba wypic. a mineralna w butelce PET zawiera kilkaset szkodliwych zwiazkow, ktore zwlaszcza sieja spustoszenie w hormonach. zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali

"Jak wy dajecie rade pic 2-3 szklanki.." o na litość boską... Ja przed ciąża potrafiłam wypić 2l a przy treningach nawet 3 l wody dziennie. Co więcej rozróżniałam smak różnych rodzajów wody....  a w ciąży nie momgę się zmusić ale wypić chociaż 0,5 litra, po prostu odrzuciło mi wode.  Więc proszę nie porównywać ciąży do " w ogóle" . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×