Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród w Blachownia Częstochowa

Polecane posty

Gość gość

Czy sa tu moze mamusie ktore cos wiedza na temat porodow w Blachowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tego szpitala jeszcze nie zamknęli???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma tam rodziła i nie narzekała ale moze dlatego ze tam pracuje jej ciotka a dzieci rodziła w 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie porodowka jest sprywatyzowana ale na nfz i interesuje mnie czy jesli nie ma sie lekarza to czy wezmą Tak z marszu kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie porodowka jest sprywatyzowana ale na nfz i interesuje mnie czy jesli nie ma sie lekarza to czy wezmą Tak z marszu kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam lepsze opinie o Blachowni niż o którejkolwiek częstochowskiej porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majowa mama ja wlasnie rodzilam na parkitce i mam zle wspomnienia a o mickiewiczu zle mowi i chcialabym na blachowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowie sie jeszcze jakas mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze parkitka ma wiele gorsze opinie bo tez wiele wiecej kobiet tam rodzi, a na blachowni mało wiec sie tylu opinii nie słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ui
Rodziłam w lutym na Blachowni i mogę polecić. Poród odbierała pani Renata, wszystko poszło gładko. Nacinanie krocza to tam raczej standard. Opieka po porodzie bardzo dobra, polozne interesowaly się moim samopoczuciem, proponowaly tabletki przeciwbólowe. Dbały o to by prawidłowo karmić piersią. Tu bardzo pomocna byla pani Iza. Ordynator bardzo zwraca uwagę na porządek na sali i na higienę, nie toleruje majtek u kobiet po porodzie ze względu na to że wolniej się wtedy goi rana. Rodzilam w niedziele a we wtorek juz mnie wypisali. Aha i bardzo polecam wcześniej chodzić do tamtejszej szkoły rodzenia, jest bezpłatna a spotkania są w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez rodziłam w Blachowni,ale w 2014 i to prawda,ze jest bardzo fajnie. Polozne pomocne,a co do ordynatora to naprawdę mily Pan. Mnie również wypisali po dwóch dobach do domu. Polecam ten szpital. Starsze dziecko rodziłam na parkitce i zdecydowanie Blachownia lepiej wypada. Podczas porodu korzystałam z gazu,a nacinanie krocza też mnie nie ominelo. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam porod w szpitalu na blachowni :) świetne położne, bardzo pomocny i sympatyczny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zan1

Witam Rodzilam na Blachowni dwa razy. W 2013 i 2019. Jestem bardzo zadowolona z warunków, aktualnie nowy oddział. Położne są bardzo życzliwe, pomocne i interesują się matką i dzieckiem. Poród 2019 odbierał Ordynator więc jestem bardzo zadowolona bo to dobry, ,,ciepły,,  kompetentny i życzliwy lekarz. Moim zdaniem jedną z lepszych porodowek w Częstochowie i okolicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poród dopiero przede mną. Mój lekarz prowadzący pracują na Mickiewicza ale opinie są różne o tym oddziale. Czy Blachownia wypada lepiej? To będzie mój pierwszy poród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfbgh
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Poród dopiero przede mną. Mój lekarz prowadzący pracują na Mickiewicza ale opinie są różne o tym oddziale. Czy Blachownia wypada lepiej? To będzie mój pierwszy poród 

Nie liczyłabym tam nawet psa. A wypowiedzi wyżej to chyba tych które dzieci wy s rawa ly w piec minut i bez komplikacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
Dnia 18.03.2017 o 09:19, Gość gość napisał:

ja tez rodziłam w Blachowni,ale w 2014 i to prawda,ze jest bardzo fajnie. Polozne pomocne,a co do ordynatora to naprawdę mily Pan. Mnie również wypisali po dwóch dobach do domu. Polecam ten szpital. Starsze dziecko rodziłam na parkitce i zdecydowanie Blachownia lepiej wypada. Podczas porodu korzystałam z gazu,a nacinanie krocza też mnie nie ominelo. Pozdrawiam 😉

Porod w porzadku sama tam rodzilam. Pielegniarki i polozne jak najbardziej pomocne. Ale z opinia ze Pan ordynator mily sie nie zgodze,gdyz komentarze Pana Doktora sa nie na miejscu nie pasuja wogole do sytuacji. Oprocz tego do milych osob ten Pan nie nalezy i nie mam na mysli tutaj dbania o porzadek jakis rygor bo to dobrze ze to jest bo wtedy szpital super pracuje na najwyzszym standardzie. Ale chodzi mi o zbedne komentarze do rodzacych wrecz oburzajacych pokazywaniu wrecz wywyzszaniu sie ze kobieta tam nie ma do powiedzenia tylko on jest  wladca.  Moze na wizytach prywatnych jest mily i dla swoich pacjentek ale w szpitalu napewno nie. Tutaj sie zawiodlam jesli chodzi o Pana Ordynatora. Szkoda ze nie ma innego. Reszta super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkk

Orientuje się ktoś jaki koszt wynajęcia prywatnej położnej i czy w ogóle jest taka możliwość? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Witam !!  Ja również mam pytanie, a mianowicie którego lekarza polecacie jako lekarza prowadzącego ciążę a który pracuje na Blachowni ?? Czy jest ktoś godny polecenia ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×