Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uda mi się kupić suknie ślubna w cenie do 2 tys zl?

Polecane posty

Gość gość
Nowa bardzo ciężko będzie dostać do tej ceny. Jednak używana tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O_O 2 tys za sukiekne na raz? Matko! Jakbym miala (a mam) ograniczone zasoby finansowe o bym nawet tyle nie dala. Widzialam kicki duzo tansze, mogace spokojnie robic za slubne, nawet jak nie mialy takiej metki przypietej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt - rada nr 1 to rozejrzeć się za białymi wieczorowymi. Są o wiele tańsze a równie szykowne. Natomiast totalnie odradzam kupno przez internet. Lepiej mieć skromną, która dobrze leży niż wymyślną, ale niedopasowaną. Jeśli masz "typowe" wymiary, to można się rozejrzeć po komisach. Jeśli jesteś niska (tak jak ja), to szkoda zachodu - ja się nałaziłam i wszystko miało za długi stan :/ Od dołu jeszcze da się obciąć, ale skrócić w połowie to już skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mam typowe wymiary. Chciałabym raczej nowa sukienkę. Myślałam żeby zamówić przez Internet na Twójslubnyczas.pl tam taka dziewczyna szyje suknie na zamówienie ale boje się z rozmiarem. Natomiast znalazłam na baronetka.pl szyja krótkie białe sukienki ale można zamówić tez dluga i można do nich do pracowni przyjechać aby pobrały wymiary. Boje się, że nic ładnego nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz :) Można też się rozejrzeć za sukniami z poprzedniej kolekcji - często sprzedają nowiutkie za pół ceny. Najlepiej pomyśl, jakiego typu chciałabyś mieć suknię, a potem orientuj się, gdzie to można kupić/uszyć. I od razu odpuść sobie salony w centrach dużych miast i w centrach handlowych. Tam ceny są z automatu wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche sie rozglądałam i czesto sukienki z poprzedniej kolekcji wyglądają identycznie jak te z bierzacej kolekcji. Swój typ juz mam. Znacie moze takie miejsca w Rzeszowie lub Lublinie gdzie sa tanie sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×