Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydliwy problem

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem.. Bardzo czesto podczas stosunku chce mi sie do lazienki. Jest to dla mnie bardzo wstydliwy problem, sprawia to ze nie potrafie sie nawet cieszyc seksem bo tylko sie stresuje i mysle tylko o tym zeby nie popuscic albo w ogole nie zmoczyc calego lozka. Zazwyczaj kiedy jestem zbyt zestresowana po prostu mowie ze nie mam juz sily, ze sie zmeczylam. Nie mam pojecia co mam z tym zrobic ;( robilam badania i niby wszystko jest w porzadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najwyżej popuścisz i co się takiego stanie? A może to tylko takie uczucie, a w rzeczywistości nie stanie się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś już chyba o tym słyszałam. Nie możesz tego tak zostawić. Myślę że powinnaś/musisz to skonsultować z ginekologiem lub seksuologiem, ponieważ cierpi na tym twoje życie seksualne. Może to być też oznaką jakiejś choroby, chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne. Jakie robiłaś badania? Porozmawiaj szczerze z ginekologiem - opowiedz mu/jej to co tutaj napisałaś - nie wstydź się i bądź szczera. Na pewno spróbuje ci pomóc - możesz też z nim/nią poruszyć temat ewentualnej wizyty u seksuologa. Najważniejsze, żebyś nie zostawiła tej sprawy samej sobie, bo może być tylko gorzej. Musisz działać. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi towarzysz takie uczucie zawsze przed "wytryskiem" choć zbyt często to się nie zdarza, kiedyś myślałam że chce mi się siku i leciałam do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie i też miałam obawy czy nie zrobię siku w łóżko. Tak samo poczułam podczas masturbacji i nie trzymałam i nie zsikałam się. Dlatego gdy poczuję niby siku przy stosunku nie trzymam i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno idź się wysikać przed igraszkami i nie przejmuj się tym odczuciem, bo raczej nic się nie stanie. Moja dziewczyna też to ma, zwłaszcza przy pozycji na jeźdźca, to uczucie towarzyszy jej tuż przed orgazmem. A nawet jeśli zdarzyłby się "wypadek" to przecież nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesiakaj sie na partnera i kaz mu to wylizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie. autorko jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepelnosprawny
Super gdybyś popuściła cudownie marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×