Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szwagierka doopowłaz dostaje wszystko a mnie teściowa mniej lubi i nie pomoże

Polecane posty

Gość gość

Gdy byłam chora a mamy małe dziecko a mąż na zleceniu poza domem to nawet nie spytała czy wpaść nam pomóc. Moja mama jest za granicą. Tamta synowa inna mojej teściowej strasznie obgaduje teściowa do mnie a do teściowej na odwrót. Nigdy nie powie swojego zdania i udaje że popiera każdy pomysł teściowej. Ładuje jej prezenty i komplementy by mieć opiekę dla syna w razie czego. Ja mówię co myślę, jak teściowa dosrywa to umiem się postawić. W efekcie ja jestem tą zła i niepokonany a tamta potulna wiec teściowa jej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepokorna *. A teściowa dosrac potrafi. Puszcza np.tekst do syna przy mnie ze "jedna baba to nudno, powinno się zmienić raz na jakiś czas". Sama jest wieloletnià rozwodka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz nan kurs umiejetnosci spolecznych. POlecam tez ksiazke: "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" Dale Carnegie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesciowa pomaga komu chce-jej prawo nikomu nic sie nie nalezy, tobie tez nie, chcialas dziecko to sie nim zajmuj, nikt nie mowil,ze bedzie lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ona jest po prostu fajniejsza od ciebie? Może ją teściowa bardziej lubi? Jej prawo. Nie masz swojej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zachowuj się jak ona. Jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokorne cielę dwie matki ssie. Bądź miła dla teściowej to i on będzie miła dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz przyczynę to czego oczekujesz ? Chciałaś stawiać opór i jednocześnie byc faworyta, byc charakterna kosztuje. Jak tesciowa gada cos o jednej babie to zawsze możesz jej powiedzieć ze to samo zdanie miał jej były maz i dlatego dzisiaj jest rozwódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób nic na siłę, szwagierką jest uległa, cwana i fałszywa taki charakter zero godności i honoru a umiejętności społeczne raczej musi doszlifiować ale teściowa nie bez kozery jest rozwódką zwłaszcza że trzeba jej kadzić ciągle by mieć dobre relację :) , ja uważam na plus że nie dajesz sobie w kaszę dmuchać nie wiem czy byłabyś taka szczęśliwa gdyby teściowa właziła ci na głowę, problem w tym autorko że nie doczekasz się dobrych relacji bo do tego trzeba dobrych chęci obu stron a nie podlizywania się, z tego co widzę szanujesz siebie a takie osoby nie dają sobą pomiatać , chesz by ktoś taki zajmował się dzieckiem czego ona je nauczy skoro sama ma ze sobą problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×