Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest ze mną nie tak

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat, męża i dziecko. Mój problem jest taki, że bardzo ciężko mi się opierać facetom. Miałam w pracy faceta po 40, zaproponował mi seks bez ogródek, odmówiłam, no ale zrobiło mi się gorąco :/. Przyjechał znowu, a ja zamiast go spławić to byłam milutka. I tak jest za każdym razem, normalnie miękną mi kolana gdy jakikolwiek facet mi coś powie miłego. Psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo masz naturę k***y jak 80% kobiet. Psycholog tu nie pomoże, lobotomia mózgu mogłaby pomóc, ale wtedy dzieckiem się nie zajmiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak jest, ale sama widzę, że to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może tylko na pewno, u samic jest bardzo silna potrzeba przyjęcia jak największej liczby różnych genów (zwłaszcza po urodzeniu już jednego dziecka), podświadomość podpowiada ci aby puścić się z innym, bo dziecko z innego samca będzie miało inne geny, a tym samym szanse przeżycia któregoś z potomków są znacznie większe. Taki prymitywny instynkt, zupełnie niepotrzebny w dzisiejszych czasach... chociaż z drugiej strony dziecko z innego samca może lepiej sobie radzić i osiągnąć sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumu nie używasz, kierujesz sie tym jak ci ciрa podpowiada i są tego skutki. Dopóki jesteś w rui i chcą cie jеbać to będziesz popuszczać szpary. Jesteś kurwіskiem z natury. Winszuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz z tym i dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×