Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu zadna kobieta nie chce miec syna ??

Polecane posty

Gość gość
Moze zrobić, ale z brzuchem chodzil nie bedzie, nie zawali szkoly. Ja mam syna 17 letniego i powtarzam mu, zeby nigdy zadnej dziewczynie nie wierzyl w zabezpieczenia. Poza tym ten mlode panny sa teraz takie puszczalskie, ze na choroby tez trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale ja zawsze chciałam mieć córkę może że jestem jedynaczka i mam śliczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18 ale syn ma łatwiej, to nie on 9 miesięcy będzie się męczył, poza tym zawsze może zwiać, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam synów, mam dwóch, jeden cieżko chory / o chorobie wiedziałam już w ciąży. Kocham obu. Dziecka nie kocha sie ani za płeć, ani za zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jacy chłopacy okropni też zawali szkołe, pali itd. taki 17 latek to burza hormonów już nie jedna zaliczył na dyskotece, plus agencje towarzyskie a mamuska zadowolona ze synuś 17 letni taki posłuszny ocknij się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowanie córki jest trudniejsze...zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sadzisz po sobie, moj syn uczy sie bardzo dobrze i nie sprawia problemow. A niech zalicza i uzywa, jak panny glupie, byle brzucha nie zrobil zadnej. Twoja corunia pewnie na kasie skonczy albo z brzuchem na zasilku i mowisz po sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam mieć syna. Po prostu wolę mieć w domu małego faceta. Na początku i tak jest mała różnica czy to dziewczynka czy chłopiec. Nie jestem zaborczą matką. Syn ma dobry kontakt z otoczeniem. Jest moją małą dumą. Ale najważniejsze, że po prostu jest. Ale też cieszę się trochę na myśl, że kiedyś odejdzie i nastąpi jego dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki corek to pijawki, bez własnego zycia, tylko na corce sie uwieszaja. Znajdz babsztylu zajecie, kolezanki, a nie z corki przymusowa przyjaciolke robisz. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.20 właśnie takie chłopaczki jak twój 17 latek to zarażają i są puszczalscy i agencjetowarzyskie zaliczają a ile taki chłopaczysko ma chorób wymielony taki a mamuska zadowolona ze szkoły nie zawali, żyj w iluzji dalej i myślisz ze masz takie szczęście ze synalka masz ,chcesz tak myśleć ale niestety ryzko takie samo masz jak osoby mające córkę takie samo a nawet większe , bo synową możesz mię taką jaką sobie wymazyłas w swoich snach z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.42 po prostu zazdrościsz babsztylu bo masz chłopaczysko innym córek niestety będziesz mieć synowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko córeczka ,niestety nie mam syna ale to i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to sa gumy zeby sie nie zarazic od takiej przeoranej we wszystkie strony swiata pannicy. Facet to facet, jak suka nie da to pies nie wezmie. To wy wychowujecie pustaki, co ieja tylko duupe i cyce pokazywac na instagramie, i kazdemu daja, galerianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze to mieszkać z synową pod jednym dachem. Każda każdej dopę obrabia nabiezaco. Jak masz dobry kontakt z córką to to jest największy skarb jaki można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wybic wszystkich chłopów. Ciekawe ze jak do papy bierzecie i obciagacie gale to sie nie brzydzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowa to zawsze obca osoba. I ty dla niej i ona dla ciebie. Synowa nigdy nie będzie traktować cie jak matkę, może udawać tylko, być miła bo musi bo zależy jej na mężu ale prawda jest inna. Córka to zawsze córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze,widzisz i nie grzmisz!Jedna baba z druga zra sie,kloca czy lepszy jest chlopiec czy dziewczynka.Podejrzewam,ze te durne komentarze nie pochodza w ogole od matek bo nawet nie wiedza co to jest instynkt macierzynski,w przeciwnym razie nie pisalyby takich glupot.Sa gorsze tragedie dla kobiety jak smierc dziecka przy porodzie,poronienie czy urodzenie chorego dziecka,a tu takie kloca sie czy lepszy synus czy coreczka.Ja jestem matka dwoch chlopcow i dziekuje Bogu,ze sa zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czytam to dobrze że nie mam takiego chłopaczyny ,bo to znak ze matki takichsynalków są idiotkami i tu wylewają pomyje na innych ludzi ale niestety chłopaczysko to chłopaczysko i babsztylu niestety nic nie zmienisz niestety i widać ze zal ci d.... sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem szczęśliwa bezdzietna i śmieszą mnie wasze infantylne teksty. To nieważne czy syn czy córka. To tylko głupi bachor który uprzykrzy wam życie i wpędzi w biedę. Ja mam wyższe wykształcenie, fajną pracę i pieniądze. Wielu facetów. Od zawsze nienawidziłam bachorów. Gdybym zaszła w ciążę to bym usunęła, a gdyby było za późno na zabieg to po prostu zostawiłabym dziecko w szpitalu, albo rozwiodła się z mężem i jemu zostawiła dzieciaka. Kobiety dzieciate są głupie, prymitywnie i nie mają żadnych zainteresowań. Często są biedne. ZASTANÓWCIE SIĘ CZY ZNACIE BIEDNYCH BEZDZIETNYCH?OCZYWIŚCIE ŻE NIE. Tylko bezmyślna patologia się rozmnaża jak króliki.Rozsądna kobieta tak to robi żeby nie dać sobie brzucha zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam bezdzietnych biednych i niestety to oni są patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć okropna córkę która w przyszłości dostarczy samych problemów albo wstretnego syna z którym nie będzie kontaktu bo np będzie za beznadziejną synowa. A można mieć wspaniałą córkę przyjaciółkę pomoc nieoceniona albo rewelacyjnego syna, wielka dumę i wsparcie na starość. To nie zależy od płci po co te kłótnie. Los dał ludziom to co mają. Mi dał dwóch synów. Pierwszego chcialam chlopaka druga dziewczynkę. Nie wyszło ale doceniam co mam. Teraz chce ich wychować na dobrych ludzi by w przyszłości nie spełniła się ta czarniejsza wizja. Co do dziewczynek...ja mam extra kontakt z mama. Wiem że ona żyje dla mnie i moich dzieci- dajemy jej mnostwo szczęścia. Ale moja szwagierka nie znosi się ze swoją matka. Całe życie nieporozumienia i kłótnie. Tesciowa najlepszy kontakt ma ze swoim synem a moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam mieć córki ale mi sie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po dzisiejszym społeczenstwie jak mamusie wychowuja swoich synusiów, którzy poźniej nie potrafią ziemniaków na obiad obrać nie mówiąc o wbiciu gwoździa. Faceci wogole powinni zamieszkiwac inna planete. Córka ....niezastapiona,najwspanialsza.Tylko córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamisynusie....nie wychowane rozwrzeszczone bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat-goownoburza! Dzieci sie kocha i wychowyje! Babka zawsze na dwoje wrozy! Ta paniusia co pisze ze matki sa durne widocznie ma. pusta matka bez ambicji i charakteru.Zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam córke i syna :) Ja tam nie widze róznicy.. Córka nie mieszka juz z nami, nie jest moja przyjaciółka i nigdy nie bedzie, bo ja jestem jej matka ,a nie kolezanka. Ma swoje zycie i swoje tajemnice , a to nie przeszkadza nam miec swietny kontakt. a syn jest jeszcze may i jest moim cyckiem :P I nie obchodzi mnie zadna synowa.. Chocbym na rzęsach stawała i tak bede ta zla, wiec nie mam zamiaru sie wysilac :p Bieganie po prostytutkach i zaliczanie panienek ? Cóz , jak znajduje głupie to niech korzysta :d Choc on raczej nie lubi resztek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą córki, jestem obecnie w kolejnej ciąży i bardzo ale to bardzo chciałam mieć kolejną córkę.Miałam taki obraz w głowie że z córką będę mięć pewnie lepszy kontakt niż synem, no i pomyślałam że fajnie aby moja córka miała siostre. Kiedy dowiedziałam się u lekarza że to będzie chłopak aż się popłakałam bo tak było mi przykro...Na szczęście po kilku dniach mi przeszło i teraz się cieszę że będę mieć w życiu urozmaicenie, to będzie coś innego.Zresztą moje marzenie o córce już się spełniło więc czemu by nie mieć syna :)I już się cieszę. Ale 2 synów to bym mieć nie chciała. Koleżanka jak się dowiedziała że urodzi 2 syna to przez tydzień płakała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za wybory ja chce syna a ja córkę🙈 jeśli masz takie podejście oznacza to że niedojrzałaś do bycia mamą, to okropne bo się mówi że dziewczynka jest spokojniejsza a chłopiec nieznośny to nieprawda wszystko leży w genach i wychowaniu dziecka z takim nastawianiem jakie masz na pewno będzie nieznośne 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja spodziewam się pierwszego dziecka - syna i od tygodnia płacze... jestem zalamana

Ja chciałam tylko synów, a jestem w ciąży z córeczką 🙂 co zrobisz ? Nic 🙂 już ją kocham mimo, że jeszcze jest w brzuchu 🙂 już jej zostawiam jakieś pierdołki typu brokaty czy materiały, ozdobne ...enki swoje gdyby tak kiedyś chciała z tego korzystać, myślenie zmieniłam dopiero w ciąży, bo wcześniej nie dopuszczalam myśli, że mogłabym mieć dziewczynkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×