Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu zadna kobieta nie chce miec syna ??

Polecane posty

Ja chciałam i będzie 😊 oczywiscie gdyby wyszła córka to też bym się cieszyła ale jakiś tak całe życie nastawiałam się że chce synka, że dla córeczki nawet nie miałam imienia ulubionego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chciałam tylko synów, a jestem w ciąży z córeczką 🙂 co zrobisz ? Nic 🙂 już ją kocham mimo, że jeszcze jest w brzuchu 🙂 już jej zostawiam jakieś pierdołki typu brokaty czy materiały, ozdobne ...enki swoje gdyby tak kiedyś chciała z tego korzystać, myślenie zmieniłam dopiero w ciąży, bo wcześniej nie dopuszczalam myśli, że mogłabym mieć dziewczynkę 😄

no widzisz, zazdroszczę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co to w ogóle za wybory ja chce syna a ja córkę🙈 jeśli masz takie podejście oznacza to że niedojrzałaś do bycia mamą, to okropne bo się mówi że dziewczynka jest spokojniejsza a chłopiec nieznośny to nieprawda wszystko leży w genach i wychowaniu dziecka z takim nastawianiem jakie masz na pewno będzie nieznośne 🤨

takie życie, myślałam że jestem dojrzała. Wiedziałam że wolę corke. Liczyłam na cud.Nie sądziłam że tak przyjme wiadomość o synku. Będę do kochać ,  na pewno wychowam go na zaradnego mężczyznę. Ale mimo wszystko mam złamane serce 😞 i wiem że część mojego serca już umarła 😞 czuje się jakbym poronila swoją córeczkę:( nie umiem tego opisać. To nie jest normalne 😕 powstrzymywalam się z macierzyństwem i tak długo. Bo właśnie skończyłam 30 lat! i jestem ponad 3 lata po ślubie. Liczylam soe ze moge jie kiec corki i to mnie powstrzymywalo przed ciaza. I się nie myliłam... Wiem że mi minie bo juz mniej płacze już tydzień temu. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kobiety często wolą córkę a nie syna?

Wedlug mnie, w obecnych czasach syna wychowuje się dla cudzej rodziny. Wkładasz serce, a on na końcu i tak się wypnie i pojdzie za rodziną żony. Kiedyś było inaczej, to kobieta wchodziła do rodziny męża, a teraz najczęściej zostaje przy własnej rodzinie.

Dla kobiety syn jest "nieopłacalny" z tego względu, że społeczeństwo wręcz nakazuje mu zerwać związek z matką. Więź matki z córką jest uważana za pozytywną, tak samo męska więź ojca z synem. Więź ojca z córką też jest oceniana wysoko (silne męskie wsparcie dla silnej kobiety), ale matka z synem? Toż to mamisynek, na pępowinie podczepiony, zerwać to, zerwać! Bo to chorobliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna, mam dorosłego już syna, wyczekanego i wymarzonego. Miałam z nim całe życie dobre relacje, lepsze niż ja jako córka miałam ze swoimi rodzicami. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie, on na mnie też. A koleżanki, które urodziły córki już dawno poszły w odstawkę. Dziewczyna dla faceta rzuci wszystko, często własne dziecko poświęci, cóż dopiero rodziców. Przykładem tez może być mój ojciec, zbyt wiele miłości od swojej matki nie dostał, a szanował ją całe życie. Nawet niechęć mojej mamy do teściowej tego nie zmieniła, ojciec nie wybierał, szanował i kochał obie. Jednej nie dał nic powiedzieć na drugą. U kobiet takich relacji nie widzę, nawet u siebie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×