Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termin lipiec :)

Polecane posty

Gość gość

cześc, czy są tu kobiety z terminem porodu na lipiec ? Ja mam termin na 26.07 Jak sie czujecie? Ja zero objawów, nic nie przytyłam, w ogóle nie czuję róznicy. Pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będzie Anna Grażyna tak jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płci jeszcze nie znam, lekarz powiedział, że za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:54 Oby u ciebie tak nie bylo (ale raczej będzie) ja tez do polowy ciazy nie mialam zadnych dodatkowych kg, az tu nagle z dnia na dzien w ciagu 3 dni zaczelam tyc. nieduzo, bo do konca ciazy tylko 13 kg na plusie, z ktoreych zrzucilam prawie wszystko do 2 tygodni po porodzie. ale piszę to żeby ci uświadomic ze to nietycie to niestety do czasu (zebys nie doznala szoku), patrz na Lewandowska, nawet ona nabrala nieco ciala. grubsze nogi i ręce, pulchniejsza buzia choc dobrze wiemy ze ona sie sportuje na potęgę i ****ardzo dietetycznie. po prostu na gromadzenie wody w organizmie poradzi sie niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam, że w II trymestrze dopadają kilogramy ;) jestem przygotowana i mam nadzieję, że zrzucę wage potem Bo zawsze miałam fajna figure i chcialabym, zeby tak zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na początek sierpnia , mam poranne nudnosci , ale w ciagu dnia juz ok , to jest moja druga ciąża , w pierwszej przytylam 9 kg , w ogóle nie miałam zachcianek , ciekawe jak będzie teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży zrzucilam w moment , nic nie cwiczylam , karmilam tylko chwilę a kg spadły same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zachcianek tez nie mam, odrzuca mnie od smazonych rzeczy, od chipsow, pizzy, frytek Jak czuje zapach smazenia z takich budek z szybkim jedzeniem to a fuj ! ;) ochote mam wzmozona, bo zawsze lubilam, ale tetaz juz na potege - jablka, kiwi, pomarancze No moge kilogramami jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×