Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasikk22

Zaginął pies i jak znaleźć zaginionego psa?

Polecane posty

Gość Kasikk22

Cześć wszystkim .Mojej koleżance zginął pies wyszła z nim na spacer pobiegł i nie wrócił czy jest jakiś dobry sposób na znalezienie psa który uciekł ?dodam że pies uciekł dzisiaj rano spod bloku a chciałabym jej pomóc znaleźć jej psa bo to moja przyjaciółka macie jakieś dobre rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość558462
Daj ogłoszenie że zaginął pies w tym i tym miejscu o tej godzinie i rysopis psa :) Może ktoś w twojej miejscowości znalazł już tego psa i go przygarnął do siebie do domu bo zimno dlatego najlepiej daj ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to rasa psa i jaka miejscowość? U mnie we Wrocławiu znaleziono psa rasa amstaff kolor popielaty ma gdzieś 2 lata. Czy to Wrocław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikk22
To piesek kundelek rudy kolor i nie Wrocław ale niedaleko Wrocławia tak czy tak chyba ciężko będzie odnaleźć tego pieska i jedyna szansa widzę dać ogłoszenie chyba że jeszcze ktoś ma dobre rady jak pies się zgubił może ktoś był z was w takiej sytuacji gdzie komuś pies uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój pies zginął może psa samochód potrącił pies już nie wróci jak nie wrócił po kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł się pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pies ma chipa albo tatuaż? Po pierwsze psy należy znakowac, dwa - dawać adresatke chociaż to pies może zgubić, może straż miejska odwiozla go do schroniska? Dzwonilas po schroniskach i wetach? Trzymam kciuki by skarb się znalazl. Mi kiedyś pies zwial na pol godziny albo dłużej, nie wiedziałam czy mam z pusta smycza do domu wracać? W końcu się odnalazł,tylko był podrapany na pysczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikk22
Z tego co wiem to pies nie ma chipa bo koleżanka jest zdala od tego by wszczepiać takie cuda psu ..Podpowiem jej żeby zadzwoniła do schroniska dziękuję za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze to sprawdzić, czy nie ma go w schronisku. Często szwendające się bez opieki psy trafiają tam w jakiś sposób. Mniej optymistyczna wersja, że został rozjechany i służby drogowe go sprzątnęły do utylizacji, też można sprawdzić, jak komuś faktycznie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uciekł do lasu bo psy często do lasu uciekajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w poblizu jakas chinska restauracje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewni Chińczycy złapali psa i przerobili na jedzenie to jest pewne i już raczej pies został zjedzony. Stołujesz się w chińskich barach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na OLX W dziale zaginione psy, Towarzystwo opieki nad zwierzętami, pobliskie schronisko, na ich stronach Zamieść ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na olx jest dużo oszustów lepiej na lokalnych stronach się ogłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chen Lu
Miesko z piesek byc pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniam mniam mięsko z psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikk22
Mieliście rację straż miejska odwiozła psa do schroniska i pies jest już u mojej koleżanki w domu jak się cieszę że pies się odnalazł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłośc - dobre efekty daje udostepnianie na f-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że się znalazł. Moje psy na szczęście nie uciekają, mam nadzieję, że nigdy nie będę w podobnej sytuacji. Moje gady czipowane i lepiej jak mają, łatwiej się znajdzie taki pies czy kot jednak, wystarczy przyłożyć czytnik i wtedy zadzwonią do właściciela ze schroniska, straży czy z lecznicy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćekkk
Nie wszyscy mają konto na fb ja polecam dać ogłoszenia na stronach danej miejscowości, sprawdzone, psa mi znaleziono na drugi dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry film goście szukali psów a psy były na drzewie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko niezłe te psy !!! o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady na przyszłość jak komuś zerwie się ze smyczy pies albo nawet bez smyczy i ucieknie i nie wróci do domu to zgłaszać na policję i pytać w schroniskach dla zwierząt!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pies uciekł z domu jak tylko drzwi otworzyłam to bardzo szybko wybiegł i nie dogoniłam go i nie ma go już od wczoraj może miał coś z psychiką nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luklukash
Pies poczuł wolność i uciekł. Zostaw go nawet nie szukaj może to pies samotnik i nie chce mieszkać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócił piesek? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się słabo robi.. Uważacie psy za przedmioty? W nos wsadzcie sobie rady typu 'daj spokój, nie szukaj'. Mój pies raz mi uciekł, na 15 min to myślałam że umrę z rozpaczy.. przecież to członek rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies to nie kot jak zginie to nie zdechnie z głodu poradzi sobie bo pies ma instynkt wilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×