Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 pokojowe mieszkanie a ona w 2 ciąży...patologia...

Polecane posty

Gość gość

I co? Dziec***ewnie nie beda miec swojego pokoju no bo rodzice musza miec sypialnie i salon. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to nazywasz patologia??? Ja z siostra tez zylysmy w 1 pokoju i cieszę się z tego:) zawsze bylo z kim porozmawiać, różne pomysły do głowy przychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze to my wlasnie kupujemy 3 pokoje a jestem w drugiej ciazy, roznica wieku 2 lata. Rozdzielac chcialam i tak za kilka lat ale widze ze mam patologicznie myslenie i np 3latek i roczniak (bo wtedy wprowadze mlodsze do pokoju brata) koniecznie musza miec zapewniona prywatnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO idiotycznej kretynki, ktora chce was podkurfffić bo wie że w Polsce niektore dzieci nie mają swoich pokojów. Nie dajcie się zwieść kretynce, ona czyta jak się nakręcacie i ręce zaciera, taki przegryw życiowy. Nie odpisujcie jej, czy nie widzicie że ona szuka glupszych od siebie a widząc wasze odpowiedzi cieszy się, że znalazła? Lać na nią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreczko kretyneczko, mój mąż i jego brat wychowali się w mieszkanku 36 metrów kwadratowych z matką, babcią i dziadkiem, a oni we dwóch gnieździli się w małym pokoiczku i wiesz co? Nic im się nie stało, jeden i drugi inżynier, jeden z doktoratem, drugi w trakcie robienia doktoratu. Zarabiają świetnie, stać ich na wszystko, założyli zdrowe, normalne, niepatologiczne rodziny, mają fajne dzieci (nie chwaląc się) i co? Łyso ci? Wyobraź sobie że lepiej żyją niż ich rówieśnicy jedynacy w wielkich domach wybudowanych przez starych, dzieci które nic w życiu nie osiągnęły. Nie jest to regułą ale pokazuje, ze to nie ma znaczenia dla przyszłęgo zycia, wręcz przeciwnie - trudne warunki hartują i powodują, że czlowiek chce coś osiągnąć. Jak dasz dzieciorkom wszystko to nic im się nie będzie chciało, bo myślą że pieniądze z nieba lecą, bocian przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wy tam wyżej, gratuluje że dla rodzicow nie było ważne że dzieciom trzeba zapewnić GODNE warunki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w polskiej biedolandii szczytem pragnien jest wielka hawira z 10 pokojami i na tym osiągi życiowe wasze się kończą. Na domu i telewizorze. wiadomo, lepiej to miec niz nie miec, ale zauwazylam ze szczytem marzen wielu Polaczkow jest dom z 10 pokojami i tv na pol sciany i koniec marzen. Może jeszcze wycieczka do Egiptu i mogą umrzeć ze spelnienia, a po książkach pająki się piertolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o aucie na kredyt na 10 lat, zeby sąsiada kicha piekła :D cała wasza polska natura, biedo polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pewnie trzecie dorobi kotarianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×