Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lakuteka

Zmiana zawodu po 30tce

Polecane posty

Dziewczyny, mam taki dylemat i zastanawiam sie czy ktos ma podobnie.... mam 33 lata, przez 10 lat pracowalam w banku, poczatkowo dawalo mi to ogromna satysfakcje. Teraz jednak praca w banku to wylacznie akwizycja i nic wiecej. Odkad zostalam mama jeszcze mniej chce mi sie do takiej pracy wracac ( stres i godziny pracy - caly dzien poza domem, a jak wracam to mam dosc wszystkiego :( .... ) coraz czesciej zastanawiam sie nad przekwalifikowaniem, mysle o kosmetyce, ale czy nie jest na to zapozno???????? troche dziwnie w moim wieku zaczynac szkole policealna. Czy ktos ma podobnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest za późno :) Kupa dziewczyn zaczyna drugą szkołę/studia właśnie w Twoim wieku. U nas na roku jest spora ekipa po 30, która miała przerwę w edukacji z powodu dzieci. Na pewno lepiej przekwalifikować się teraz, niż męczyć kolejne 20-30 lat w zawodzie, którego nie znosisz. Fakt, że wiedza wchodzi do głowy dużo wolniej niż jak się miało naście lat, ale da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianysądobre
Nigdy nie jest za późno :) Ja zmieniłam bez zawahania. 10 lat pracowałam w bankowości i w pewnym momencie powiedziałam koniec. Zapisałam się do szkoły policealnej i poszłam na fryzjerstwo. Dziś pracuję w fajnym salonie, niebawem chcę otworzyć własny, mały. I jestem bardziej zadowolona niż jak miałam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terska
Jak się chce, to wszystko można. Ja zmieniłam zawód mając 37 lat. Całe życie pracowałam w szkolnej bibliotece. Teraz mam własną działalność, małą firmę cukierniczą. Od zawsze lubiłam gotować, dodatkowo poszłam do szkoły policealnej na kierunek "kucharz" i nauczyłam sie jeszcze więcej. Fajnie jest być na swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj bogatego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lat, pracuje w marketingu i mam zamiar to robić do 40. Ok. 50 chce juz byc wykfalifiowanym terapeuta ze swoim gabinecikiem. Wiem, ze bedzie cieżko, bo szkoła długo trwa itp. ale zrobię to. W życiu chodzi o marzenia i małe cele. Tak mysle :). Dasz radę dziewczyno! Kibicuje Ci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w aptece i też nie chcę tego robić do starości. Tylko brakuje mi pomysłu na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra owdowiała w wieku 39 lat. Dzieci dorosłe, nie mogła sobie znaleźć miejsca. Poszła na kurs i w wieku 41 lat zaczęła jeździć wielkimi ciężarówkami na międzynarodowych trasach. Mówi, że ma drugie życie, choć w domu prawie jej nie ma. Lubi jeździć. Ją też lubią na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia67
zawsze jest pora na zmiane zawodu. ja bylam sprzataczka. zrobilam sobie higienistke stomatologiczna w plus edukacji we wroclawiu. teraz jestem pania swego losu. szkola mnie wiele nauczyla i bez problemu znalazalm nowa prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wam to da ta zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś poszukiwany zawód to higienistka stomatologiczna. Jestem po 30stce. skoczyłam tą szkołę w Plus Edukacji we Wrocławiu, dużo zajęć praktycznych w gabinecie stomatologicznym, egzamin zawodowy zdałam bez problemu. pracę szybko znalazłam i to dobrze płatną. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja również po kilkuletniej pracy w banku, zrobiłam kurs florystyczny w www.kursal.pl i otworzyłam kwiaciarnię. Może i zdziwi, co niektórych ta zmiana, ale zawsze się widziałam w jakimś artystycznym zawodzie:). W Kursalu nauczyłam się robić jak to mówią moi klienci cuda. Polecam wszystkim naukę u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wieku można coś zmienić w życiu, nauczyć się czegoś nowego. Na rozwój nigdy nie jest za późno. Może nie od razu można zyskać poziom ekspercki w danej dziedzinie, ale warto do tego dążyć. Oprócz zarobku możemy zyskać wykonywanie pracy z prawdziwą pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia podyplomowe to okazja na szybkie przekwalifikowanie się nawet w ciągu jednego roku. To także inwestycja w siebie oraz swoje wykształcenie. Z tego miejsca zachęcam do podjęcia takich studiów w Wyższej Szkoły Bankowej. W naszej ofercie można znaleźć wiele interesujących kierunków studiów Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Wspomnę, że aplikując na studia w terminie do 19 września można liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×