Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pogubiłam się

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży z chłopakiem w którym jestem zakochana, ale twierdzę, że dla mnie to tylko seks i on i ciąży nic nie wie, bo twierdził, że nie chce teraz dzieci. Za tydzień zamierzam wyjechać z Polski i zniknąć bez słowa. Nie zamierzam mówić mu o dziecku, bo wielokrotnie sugerował mi, że dziecka nie chce. A ja je zamierzam sama wychować. Wiem, że sobie z dzieckiem poradzę. Ale jednak trochę się w tym pogubiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro i tak już zamierzasz znikać, to powiedz mu prawdę. Powinien wiedzieć. Może weźmie odpowiedzialność na klatę, a jeśli nie - trudno, skoro mówisz, że dasz radę sama. A jak dziecko będzie starsze, to co mu powiesz? Że uciekłaś od jego ojca bez słowa? Albo zmyślisz, że nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna świruska, myśli co innego, mówi co innego, a robi jeszcze coś innego... typowe dla niezrównoważonych emocjonalnie i intelektualnie świrusek :-D ...kto normalny by chciał dziecko ze świruską, co nigdy nie wiadomo co taka zrobi... bo niby skąd miałby wiedzieć, bo mu powie co myśli? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź, od razu świruska, u nas to normalne, my tak mamy że mówimy co innego niż myślimy, a robimy jeszcze coś innego, same nie wiemy co robimy i co zrobimy jutro, ten typ tak ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yy... Nie, to nie jest normalne. Raczej popieprzone. I potem przez takie kretynki jak Ty powstają sterotypy. "Dzięki" w imieniu wszystkich kobiet, współczuję Twojemu dziecku takiej nierównoważonej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×