Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku ostatni raz wam stanął na sam widok

Polecane posty

Gość gość

Chłopaczkom do 30-tki to potrafi stanąć na sam widok obcej nagiej kobiety. Ci wszyscy napaleńcy z saun... W jakim wieku facet staje się mężczyzną i potrzebuje fizycznej stymulacji aby osiągnąć erekcję? Ja miałem 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa. Czy zależy to od atrakcyjności kobiety, okresu posuchy seksualnej. Piszcie Panowie. Kobieta 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba od faceta to zależy znam takiego co ma 43 lata i nie potrzebuje stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatni raz tak stanął jak szedłem chodnikiem za taką parką około 40-tki. Ona miała obcisłe białe spodnie, bardzo wysokie szpilki. Tak sobie za nimi szedłem, patrzyłem na jej pośladki i wyobraziłem sobie, że oni zaprosili mnie na trójkąt, że ona będzie na nim jeździć i poprosi mnie o podwójną penetrację. Miałem wtedy 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to miło przytulić się do mężczyzny i poczuć jego twardy członek. Tak bez wczesniejszej stymulacji. Wiesz jak bardzo Cię pragnie. Mnie to doprowadza do szaleństwa a jestem tuż przed czterdziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 50 i staje mi jak tylko widzę zgrabne dziewczyny nie wspomnę już na plaży bicie przechodzą obok mnie dziewczyny w bikini przykrywam się ręcznikiem albo idę na wydmy i dwa razy sobie strzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sam widok nigdy mi nie stawał, stawać zaczyna dopiero jak sobie pomyślę o danej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam jak jadę autobusem do pracy i czasem mój wzrok spotyka się z innym pasażerami-facetami. Czasem uśmiech przyciagale spojrzenie. Panowie macie kosmate myśli w komunikacji miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikacja miejska to nie miejsce na kosmate myśli, coś tam sobie czasem pomyślę, ale nie na tyle aby pewna część ciała zareagowała, bo to mogłoby być kompromitujące :P Raz jedyny mi się zdarzyło 2 lata temu latem, ale to przez to że naprzeciw mnie siedziała około 25 letnia dziewczyna w mini i nie miała na sobie majtek, więc wszystko było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na inną kobietę zawsze Widzę tylko seks Zastanawiam się jakie ma piersi sutki czy jest wydepilowane Uwielbiam zrobić minetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 29 lat żeby tak całkiem bez dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie macie kosmate myśli w komunikacji miejskiej x Czasem miewam kosmate myśli, jak kobieta mi się podoba to te myśli na ogół krążą na temat chęci lizania jej soczystej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze i wszędzie w każdej kobiecie widzę sex Zastanawiam się jakie ma cycki jakie sutki czy ma cipkę wydepilowane jakby było Chciałbym lizac uwielbiam robic minete wiec jak sa tu takie gorace dziewczyny jak ja piszcie gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 47 lat i wciąż mi staje na sam widok mojej żony nago. Ona ma 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 i staje z byle powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat, staje mi na widok ładnych kobiet bardzo często. Zresztą na widok nagiej żony też mi od razu rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Panowie ze wasze penisy takie wrażliwe. A tyle tu tematów o problemach z erekcją po 30 roku. Myślę ze czas między 30 a 40, a nawet 35 a 40 to bardzo dobry i świadomy seksualnie czas dla obu płci. Sama wiem bo mina pokerzysty żeby się nie zdradzić a w głowie takie myśli ze łooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio stanął w wieku 18 lat na bilansie u lekarza ale to nie lekarka była naga tylko ja miałem spuszczone do kolan majtki a kobiety niegdy nie widziałem nago więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed 30tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×