Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mYSLE NAD DEPILACJA LASEROWA PLECOW?

Polecane posty

Gość gość

i ewentualnie klatki piersiowej i barkow... gdyby wasz partner chcial sobie zrobic serie takich zabiegow, byscie popieraly go czy odradzaly mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaGol
Dla mnie owłosione plecy są średnio atrakcyjne. Niemniej, wolę takie niż z kłującymi odrostami. Dotykasz takich plecków i od razu chcesz cofnąć rękę:D:D:D Więc jeśli depilacja to tylko laserowa! Jedna seria raczej nie wystarczy, to też warto wziąć pod uwagę.je Moja znajoma miała depilacją laserową w estetika w krakowie (co prawda były to pachy a nie plecy) i po czterech seriach było bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak depiluje się czasem moim depilatorem IPL Panasonica. :) ogólnie kupno wychodzi taniej na dłuższą metę, a do takich zabiegów jest idealny. Oboje jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabroniłabym takiej durnoty,możesz się golić na plecach tylko jak ci się trafi idiotka a ty się w niej nieszczęśliwie zakochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli robisz to dla higieny i lepszego samopoczucia to myślę, że warto. To Ty masz się dobrze czuć ze sobą. A jeśli chodzi o depilację to najlepiej takiej miejsca robić w gabinecie. Np. w Klinice Piękna Essence w Warszawie mają laser, którym depilacja nie boli. Bo ogólnie TAK - to boli. Poza tym depilacja pleców nie jest droga, możesz zrobić na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariamagdalena1111
Polecam depilacje laserowa w klinice Dr Legrand w Krakowie. Namówiłam swojego partnera na depilacje laserowa pleców i sam przyznał, ze efekty są świetne! Przed Nim jeszcze kilka zabiegów ale już wyczekuje efektu końcowego. Polecamy to miejsce w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gr
Hej , zabieg depilacji jest prosty i bezpieczny tu masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicy między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 333
Pomocy! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 26
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 28
Moja koleżanka zrobiła sobie depilacje laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 27
Jestem po serii zabiegów. Jestem mega zaskoczona. Najistotniejszy był dla mnie polecany gabinet najnowszym laserem. Polecam. Dużo wyszukałam na stronie www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego. Zgadzam się z tym w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja kaptura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 24
Patrzcie!natknęłam się na fajną wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po różnych miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 28
Znajoma podesłała mi link, bo wyszukała fajną stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Nie wiedziałam, że jest tak dużo metod depilowania. Zawsze korzystałam z jednorazowych maszynek. Ale zainteresowała mnie laserowa depilacja. interesuje mnie jaki wpływ mają lasery do depilacji na tatuaże , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacpers35

Korzystałem z zabiegów depilacji laserowej pleców w salonie Laser Care w Warszawie. Wybrałem to miejsce ponieważ bardzo dużo wcześniej czytałem pozytywnych opinii na temat lasera light sheer. Łącznie zrobiłem 7 zabiegów. Komfort niesamowity! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GrażynkaPierzynka napisał:

Jeżeli Ci to przeszkadza to jak najbardziej poddaj się takiemu zabiegowi. Efekty są tego warte, ułatwia to życie. Jeżeli jesteś z Krakowa to osobiście polecam Estetica Studio, wykonywałam tam depilację ja i mój mąż- oboje jesteśmy zadowoleni

Dobrze,że mam niewielkie owłosienie -na plecach wogole na klatce wogole.Sporo zaoszczędzam na depilacji laserowej😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×