Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieSpiacaMama

2 latka nie spi w nocy pomocy

Polecane posty

Gość NieSpiacaMama

Do 13 miesiąca życia spała super. Jak szły zeby czy byla chora wtedy wiadomo bywało ze się budziła. Ale od 13 miesiaca do teraz tj. 29 miesięcy budzi się 90% nocy i nie spi po ok 3 godziny (zdarzało się i dluzej). Ma swój rytm dnia, wieczorny rytuał. Nadmiar wrazen ograniczony. W dzień wydaje się że wszystko jest ok. Jeśli spi w dzień to ok 1 godziny ale zdarza się też ze nie chce się położyć. Nic jednak nie zmienia tego że ona budzi się i nie spi. Poradzcie coś? Lekarz jedyne co wymyślił to hydroxyzyna która działa tylko w momencie jak ja dostaje ale nie chce truć dziecka skoro efekt jest tylko w trakcie brania leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego chce, jak się budzi? Czy to jest zwyczajnie na zasadzie: "wyspałam się, wstajemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieSpiacaMama
No właśnie niczego nie chce. Zdarzało się czasem ze pobudka byla z krzykiem sle wtedy szybko usypiala na nowo i wtedy bez dwóch zdań było za dużo wrażeń w trakcie dnia ale to bardzo rzadko. Budzi się i lezy albo gada do siebie. Nie pozwalając przy tym spać nam. Właśnie nie spi od 1.5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieSpiacaMama
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj doskonale cie rozumiem moje dziecko miało różne etapy było tak że pół roku przesypiała noce a następne kilka miesięcy budziła się i nie spała 2 h bywało że co noc teraz ma 3,5 roku i potrafi się obudzić i nie spać 1 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieSpiacaMama
Dziękuję za odpowiedź. Niestety twierdzę że jak to niektórzy mówią taka uroda nie ma tu miejsca bo ewidentnie coś się zepsuło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×