Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zagatka Forum

Polecane posty

Gość gość

Wiele miesięcy temu trafiłem na to forum, wydało mi się ciekawe i skore do poznawania nowych osób, względnie kobiet. Na początku myślałem, że to działa jak czat ale bardzo szybko okazało się, że jest dużo prostsze, kilka wymian zdań a już otrzymywałem nr telefonu i adres do poczty. Zanim zadzwoniłem to już na poczcie miałem całą kolekcję zdjęć, łącznie z rozbieranymi. Na początku pomyślałem, że to raj, kobiety z całego kraju a nawet z Niemiec, Anglii, Szkocji, Rosji pokazywały się nago. Nawet kobiety których nie prosiłem przysyłały mi swoje intymne zdjęcia. Wiele miesięcy nie było mnie na forum, dzisiaj wróciłem ale większości tych piękności już tu nie ma. Nadal jest Kusza i Muszka, akurat dla mnie najbardziej aseksualne kobiety tego forum a nawet nie jestem pewien czy to kobiety. Gdzie umieścić maila by moje skarby się znowu odezwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez się na to oszukałem:(:(:(:( i to jak nie dosyc że mąż na kanapie to ona gruba i w antyseksach ja bez noclegu i ubrany jak obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęły dobre czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałem z Kunegundą i Pelagią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ze Świnką Pepą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś faktycznie pisał jeden z drugim, to z nicka napisałbyś. Już to widze jak wysyłały ci fotki na twoje pstryknięcie :D ściema jak chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach 2010-2016 było kilkanaście dziewczyn na gorącą i kilkadziesiąt jako znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza aseksualna ? Raczej nie twój poziom intelektualny. To nie jest typ dziuni która za kilka sztucznych pochwał przejdzie na priv i będzie foty wysyłać. Musiałbyś ją zainteresować sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wilku mowa i straszydlo juz waruje :D obrzydliwa hejterka z Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydale bez powodzenia tu siedza. Smutne ale prawdziwe dobrze, ze wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie próbowałem zainteresować sobą Kuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz szpetotę , ubraną w pseudointeligencję, to nie znaczy że normalny facet tak ma. Kusza Myślivski aka Dark jest brzydka , podstarzała i nie jest wcale inteligentna. To ty klakierze wmówiłeś to innym i burzysz się że nikt w to nie wierzy. Poza tym to hejterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo hejtowała kusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta Kusza jest aseksualna. Dlaczego mam obniżać poziom skoro istnieją ładniejsze i mądre laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma uszy niech słucha. Ona wie do czego sprowadziła forume. Do poziomu szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z wami ? Abstrachując czy Kusza ładna czy nie, intelligentna czy nie , mnie odrzuca jej podłość. Przecież to hejterka, przez którą pewnie ktoś nieraz cierpiał. Czy niedobry człowiek nazywający własne dziecko bachorem , o wstrętnych projektach , w których fejm aż ociekał podłością może wzbudzać dobre uczucia? To chore ale róbta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo hejtowała kusza i jakich projektow do tego uzywała? napisz wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pytasz gościa, gościu? Przecież wszyscy wiedzą, że to wymysły. Po co nakręcacie spiralę nienawiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie w każdym topicku jest temat o Kuszy i ona sama. Niedługo będzie z lodówki wyskakiwać. Piszcie już o kimś innym bo robi się to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zagatka":classic_cool: Autorze zmartwię Cię, te piękności z całego świata dla Ciebie istnieją tylko na jpg. ściągniętych z netu przez wysyłające "damy";) I trudno uwierzyć, że obiektem pożądania jest kobieta, która sprzedaje się po jednym poście.na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ona ma wielkie ego i chodzi o to że nie ważne co piszą ważne żeby pisali i była w centrum zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumię o co wam chodzi z tą zagatką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu o to chodzi żeby pisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się ZAGADKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiążę zagatkę ;) Te piękności dalej tu siedzą, tyle że się nie logują :) Także śmiało zamieszczaj maila :) Logują się już tylko te, co nie rozsyłają golizny jak leci, ot zagaTka taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka, Kusza, Widmo 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo hejtowała? Żartujesz? Przecież to ona zaprojektowała Petrova. Czy taki człowiek może być dobry? Może dla Zwidmoka który sam ma nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka Eve.Niezawodna jak zawsze, będzie pchać, tłumaczyć, wyjaśniać, edytować wszystko po dwóch godzinach, mieszać się we wszystkie wątki sprzedając swoje nudne wywody, ale nigdy nie przyzna, że jak zwykle nie ma z kim spędzić weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O, pierwsza przebrzmiała gwiazda już jest (dawaj maila autorze ;) ). Jak dobrze, że ty masz z kim ;) Może z tym, któremu wysłałaś? ;) Nie? Oj, to szkoda ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×