Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj bzykałem żonę

Polecane posty

Gość gość

ponad 5 godzin. Bzykaliśmy się chyba we wszystkich możliwych konfiguracjach za wyjątkiem analu bo nie lubimy anie ona ani ja. Miała orgazm za orgazmem aż w końcu prosiła, żebym już przestał bo straci przytomność :) Dzisiaj mam cały dzień ochotę bzykać dalej i za kilka godzin planuje powtórkę z wczoraj - no, może nie tak długą bo jutro trzeba wcześnie wstać do pracy ;) Tylko mam dylemat bo po wczorajszym trochę pobolewa mnie penis, nie jakoś bardzo ale przyjemne to to nie jest. Takie maratony zdarzają się nam regularnie ale nigdy mnie nie bolało - może się starzeję? (ja 42, żona 40). Teraz pytanie - bo nigdy nie łykałem żadnych wspomagaczy - czy jak połknę np. viagrę to będzie stał pomimo tego bólu? Pozrówka dla wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty teraz wiagrę weźmiesz mitomanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyciel onanista! idz pryszcze powyciskaj ale pozniej lusterko wytrzyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem mitomanem, zawsze miałem duże libido i mogłem bardzo długo :) a tabletki mam - nie viagrę co prawda ale polski odpowiednik - maxigrę. Kilka m-cy temu miałem dość nerwowo w robocie i zdarzyło mi się, że nie stanął :/ lek. rodzinny przepisał mi wtedy, wykupiłem i tak sobie leżą 4 tabsy po 100 mg. Okazały się niepotrzebne ale nie wyrzuciłem, termin mają do 10.2017 więc zastanawiam się, czy nie spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktorego kolegi ta zona byla, bo twoja to ja wczoraj wieczur od tylu przerznalem az piszczala a jak szczala to sie nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpisały się zazdrosne leszcze bzykający wyłącznie własną prawicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×