Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaszel u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko ma kaszel, bez goraczki i lekki katar. Jak postepujecie w takiej sytuacji? Leczycie same, czy idziecie do dr? Jak nie idziecie to czy nie boicie sie ze jest zapalenie oskrzeli/pluc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak często.kaszel i brak gorączki,mały katar. Od razu inhalacje z soli fiz ok 2-3 razy dziennie. Mam tez syrop sosnowy własnej roboty. Ale zazwyczaj następnego dnia idę na osluchanie bo zdazalo się ze z takiego kaszlu wychodziły świsy w oskrzelach i kończyło sie na sterydach wziewnych. koniecznie nawilżacz powietrza do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kaszlu odrazu robię inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robimy inhalacje i podaje fosidal w dzień a na noc smaruje maścią z eukaliptusem i olejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te inhalacje to tylko z soli robicie czy na wlasna reke podajecie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nawilzam pokoj i daje sprej do nosa z wody morskiej. Tyle. Samo przechodzi. Do lekarza ide dopiero po tygodniu jak nie przechodzi zeby osluchac. Mam czworo dzieci wiec tak z dobrego doswiadczenia Ci mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię z nebbudu bo mi pediatra tak kazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zmieniłam pediatrę na pediatrę z tego gabinetu pediatralublin.com.pl. Mój syn nie chciał jeść, a lekarz dawał tylko nic nie dające syropy. Lekarz nawet nie chciał dać skierowania na badania krwi ...mówił, że wymyślam. Zmieniłam pediatrę i od razu z miejsca dostałam pakiet badań i wyszło, że dziecko ma lamblie. Poszłam z tymi wynikami do pierwotnego pediatry to nie wiedział gdzie ma się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Ja jestem zdania, że każdy kaszel powinien być skonsultowany z pediatrą. Czasem niewinny kaszel może oznaczać nawet zapalenie płuc. A jak to kaszel niegroźny, np. po zwykłym przeziębieniu, to wystarczy leczyć go syropem. Wiem, że na suchy kaszel polecany jest http://levopront.pl/ . Można go podawać dzieciom powyżej 25. m-ca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kaszel to dobrze sprawdza się dicotuss baby, jest delikatny i co bardzo ważne, można go pić w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też się stosuje dicotuss baby, z naturalnych wyciągów na suchy i mokry kaszel, dzieci go lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

U nas inhalator jest skierowany do dzieci, ale czasami także z niego korzystam, wybraliśmy kieszonkowy model Silent Mesh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×