Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kejti121

nietrzymanie moczu

Polecane posty

Gość sara023
Taki zabieg to każdy może zrobić na NFZ , nie ma potrzeby płacić. Ja miałam wszytą taśmę TVT przed kilkunastu laty i jest super efekt,nie płaciłam ani złotówki. Twoja klinika moze byc zastąpiona każdą inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa36
Problem wstydliwy i dużo osób boi się o nim mówić, ja także zmagałam się z tą dolegliwością. Znajoma poradziła wizytę w gabinecie Moja Estetyka i zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu. Na ich stronie możesz przeczytać więcej o zabiegu: http://www.mojaestetyka.pl. Ja jestem ogólnie bardzo zadowolona z efektu i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nietrzymanie moczu praktycznie zrujnowało życie. Najgorsze było to że nie mogłam czuć się swobodnie w pracy przez co spadła moja wydajność i nawet o mało co mnie nie zwolnili. Na każdym spotkaniu służbowym myślałam tylko czy akurat teraz to mi się nie przydarzy :-(. W końcu zdecydowałam się na laserowe leczenie u doktora Piotra Romańczuka www.piotrromanczuk.pl i wreszcie mogę funkcjonować normalnie. Naprawdę jak ktoś się zastawia nad tym zabiegiem to nie ma co tylko trzeba od razu iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak długo skuteczne jest laserowe leczenie nietrzymania moczu,ale sądząc po innych laserowych leczeniach nie jest ono trwałe .Ja polecam zabieg wszycia taśmy.Mam ją już 12 lat i wciąż jest bez zmian czyli bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram i rekomenduję w/w wypowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingawac
nie wiem co wy mówicie że laser nie pomaga... ja miałam problemy z wysłkowym nietrzymaniem moczu. poszłam na tenże właśnie zabieg do kliniki Efecta w częstochowie http://efecta.eu/ i pozbyłam się problemu. dla mnie to było mega niekomfortowe ponieważ pracuje fizycznie wiec nie raz bywalo ze coś pocieklo. teraz juz tego nie ma. zdrowsza na ciele i na psychice jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś napisać kiedy byłaś,zresztą od razu widać,że chodzi o reklamę. Tu nikt nie napisał,że laser jest nieskuteczny tylko efekt nie jest zbyt długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won spamerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowe jest skuteczne tepa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten problem dotykał mnie w przeszłości. To bardzo wstydliwa sprawa, ale postanowiłam to zmienić i udać się na zabieg leczenia nietrzymania moczu. Najbliżej mnie znajdowała się klinika Bonadea w Krakowie. Poczytałam o zabiegu i się zdecydowałam. Tutaj parę informacji: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu-laserem-fotona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaraa85
W Polsce to jeszcze wciąż jest temat tabu, a trzeba o tym rozmawiać , żeby zwiększać świadomość - to się leczy! Moja mama też długo zmagała się z tym wstydliwym problemem, aż ktoś doradził jej wizytę w Gabinecie Ginekologii Estetycznej, padło na Moją Estetykę w Rzeszowie bo miałyśmy najbliżej i trafiłyśmy w sedno, bardzo dobry gabinet, a zabieg laserowego leczenia przyniósł efekt. Polecam: http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam takie głupoty to mi się chce śmiać. To żadne tabu a zabiegi laserowe poprawiają komfort na krótko.Na stałe tylko wszycie taśmy,starczy do końca życie i jest bezpłatne ,bo na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×