Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce mieć 2 dziecko ale się strasznie boje

Polecane posty

Gość gość

Finansowo damy rade mamy też moja mamusie pod dachem wiec tez nam pomoże jak tylko umie i może. Ale boję się że poronie albo dzieciątko będzie chore tak bardzo się boje. 1 ciąża obumarla 2 mam cudna 5 letnią córeczkę był strach przez całe 9 miesiecy to był koszmar mimo tego że ciąża była książkowa ja się bałam jak diabli. Dosłownie od 5 tyg aby leżałam wgl nic nie robiłam nawet nie zmywalam wszystko mąż chociaż nawet lakarz nie kazał mi się oszczędzać dopiero po 30 tyg. A teraz już tak nie będzie mam córkę ktoraz musze się zająć. Posprzątać ugotować itd. Maz mówi ze wszystko będzie robił tak jasne a ja córce powiem ze mamusia ma mega lenia i przez 9 miesięcy będzie tylko w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamusia wie, że będzie darmową siłą roboczą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu siła robocza, a kto mówi ze darmowa? może autorka ja wynajmie. Nie bój się bedzie dobrze, ale zrób sobie najpierw badania toxo ,usg , mocz itd. I bierz się za robotę.! Ja poronilam 2 razy i mam 2 diabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak urodziłaś dziecko to przestałaś się bać?? Zdajesz sobie sprawę z tego że na pewne rzeczy nie masz niestety żadnego wpływu i mimo chuchania i dmuchania różnie może być? Moim zdaniem popadłaś w skrajność i chyba lepiej byłoby gdybys poradziła się specjalisty bo takie zachowanie nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ryzykuje ten nie ma.strach ogranicza bardzo, pocina skrzydla,a w zyciu nie chodzi o to by siedziec I myślec co by bylo gdyby bylo :-) glow do gory, żyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przestałam się bać jak urodziłam i corka dostała 10 pkt. Byłam u gin rok temu. Wszystko jej powiedziałam porobilam badania zrobiła mi usg cytologia wszystko ok tylko miałam infekcje pochwy zresztą często się z tym mecze a jak pójdę na basen to już po całości. Gin mi tlumaczyla u wgl. I tak już prawie rok odkładam ciążę. W listopadzie stwierdzilismy ze odkładamy na listopad 2017 bo chciałabym urodzić lipiec sierpień. Ale teraz zrozumiałam ze nie ma co czekać i odkładać ale mam tą blokadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przykład w rodzinie bo kuzynka ma 1 dziecko chciała drugie ale lekarze jej powiedzieli ze nie ma szans bo ma jakąś dziurkę po cesarce nie wiem dokładnie o co chodziło była u kilkunastu lekarzy nawet w warszawie w jakimś instytucie i wszędzie mówili że nie ma szans na ciążę. A wczoraj się dowiedzialam ze jest w 7 miesiącu ciąży i jest wszystko ok. Mówiła ze będzie ryzykować ale długo ciążę trzymali w tajemnicy przed rodziną. I stwierdziłam ze musimy zacząć się starać bo 1 dziecko to mało sama jestem jedynaczka i zaczynam rozumieć ze nawet najlepsza przyjaciółka mi siostry czy brata nie zastąpi. Teraz tak naprawdę mam tylko mamę. Jak bymasz miała rodzeństwo było by mi raźniej. Ale wiecie już mi chodzi myśl po glowie ze teraz nie bo jak będę chodzić z brzuchem w czerwcu lipcu sierpniu jak taki upał. Pewnie jak PRZYJDZIE co do czego to odloze starania na jesin. Ale jak byłam rok temu u gin to mówiła ze najlepszy czas na ciążę to właśnie starania na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszą ciążę poroniłam, z drugiej mam synka, trzecią poroniłam i z czwartej mam tez synka, ale z poważną wadą wrodzoną której nie było widać na USG. W tej chwili nie widac żeby cokolwiek mu dolegało, ale było groźnie i jest po operacji. We wszystkich ciążach normalnie pracowałam, brałam witaminy itd. Nie mamy wpływu na wszystko, ale naprawdę nie ma się czego bać, prawdopodobieństwo ze cos będzie nie tak jest niewielkie, a nawet jeżeli to i tak nie masz na to wpływ. Mi sie swiat zawalił po urodzeniu drugiego dziecka, ale z czasem okazało sie ze nie jest tak źle i w tej chwili nie wyobrażam sobie ze mogłoby go nie być. Dwójka dzieci to zupełnie coś innego, dobrego :-) mimo, że zmęczenie ogromne, ale to normalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym tygodniu poronilas ? Czy ciąża obumarla tak jak u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 6 letniego syna. Pozniej staraliśmy się o 2 dziecko jak syn skończył 4 lata. 2 razy poronilam i miałam dwa łyżeczkowania i spróbowaliśmy 3 raz i sie udalo. Jak narazie wszytsko w porządku. Jestem w 22 tyg ciąży i rodzę w czerwcu córeczkę. Normalnie chodzę i normalnie funkcjonuje. Mój lekarz mówi, że jak z ciąża jest cos nie tak to kobieta może leżeć z nogami do góry cala ciążę i mimo wszytsko poroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja już mam czteroletnie dziecko i teraz chcemy się z mężem zacząć starać o drugie :) mam zespół pco i obawiam się trochę tego czasu starania się o dzidziusia, że ze stresu nie wyjdzie, czytałam coś o tym... chciałabym się wspomóc suplementem diety, słyszałam o Inofem, który jest dla kobiet z pco i zaburzeniami hormonalnymi, a Wy stosowałyście/stosujecie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to właśnie jak nie chcesz z brzuszkiem chodzić latem to staraj się latem i do wiosny urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×