Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mementro

Dlaczego zrobiła się wredna?

Polecane posty

Gość Mementro

Jestem obecnie na studiach i tu poznałem pewną dziewczynę. Znamy się już dwa lata i nasza relacja zawsze była kumpelska, na nic więcej nie liczyliśmy bo oboje jesteśmy w związkach. Gdy było trochę wolnego czasu to rozmawialiśmy o studiach, o życiu, o planach na przyszłość, o naszych pasjach. Było bardzo miło aż do niedawna, bo ona zaczęła być dla mnie po prostu wredna. Poprosiłem ją o coś, a ona odparła, że nie ma czasu, i że nie jest kurierem żeby ciągle coś komuś przynosić. Nie robiłem z tego problemu bo myślałam, że ma po prostu zły dzień, ale to zaczęło się powtarzać. Ignorowała mnie i mówiła tylko "cześć", nie prosiła więcej o pomoc czy jakieś przysługi. Nie rozumiem jej zachowania, bardzo ją lubiłem, a tu nagle taka zmiana. Co się mogło stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć. Może ktoś jej o Tobie naplotkował. Nie spytasz szczerze "kiedyś Cię lubiłem i wydawało mi się, że Ty mnie też, czemu jesteś wredna?" Może ma jakieś problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak się w Tobie zakochała...a wie,że nie moze Ciebie mieć. Reakcja obronna. Ewentualnie jesteś jej bliski, a ją olałeś, skrzywdziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro ja traktujesz jak popychadlo to ja się nie dziwię , co ona pies żeby Ci coś aportowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mementro
Nie olałem jej, to ona to zrobiła. Zdecydowanie jest mi bliska, ale jak wspominałem jesteśmy w związkach i nic poza przyjaźnią się nie zdarzy. Ona wiedziała o tym od początku, nie okłamałem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym jest właśnie problem. Że facet nie zrozumie kobiety. Wiedziała, ale może jednak w niej zaistniało, coś od niej niezależne. Wtedy będzie się tak zachowywać. Tak naprawdę nam kobietom chodzi zawsze o jedno. O poświęcenie nam uwagi. Jesteście w relacji kumplowskiej, ale ona nie jest facetem. Traktuj ją jak kobietę. Niech czuje się ważna, nawet jesteście tylko czy aż przyjaciółmi. Albo najlepiej po prostu ja zapytaj o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mementro
Nie traktowałem jej jak popychadło, ona często prosiła mnie o pomoc np żeby przynieść jej kserówki skryptu, bo nie miała czasu ich odebrać albo kupić coś do jedzenia. Ja poprosiłem ją o drobnostkę, a ona na to, że nie jest kurierem i się obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×