Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierszyki zapraszajace dzieci na poprawiny

Polecane posty

Gość gość

Witam chciałabym prosić o jakieś pomysły wierszyki do wkładki zaproszenia weselnego ale dla dzieci. Chodzi mi o to że mamy strasznie dużo dzieci i nie chcemy nie możemy ich prosić ale z racji tego że nasz syn ma 3 urodziny w poprawiny chcemy dzieciakom wynagrodzić ze nie były na weselu i zorganizować im mega atrakcje na właśnie poprawinach. Nie chce pisać konkretnie ze to urodziny syna bo nie chce wymuszać dodatkowego prezentu ale chce żeby wiedzieli że pomyśleliśmy o dzieciach na poprawinach i ten dzień już będzie bardziej pod nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy łączenie tych dwóch okazji to dobry pomysł. Myślę że będzie niezręcznie jeśli wiele osób zrezygnuje z udziału w weselu ze względu na to że nie mają z kim zostawić dzieci (to częsta wymówka w takiej sytuacji) a na następny dzień będzie taki kinderbal, zaczną się pytania czemu na wesele nie mogli zabrać dzieci itp... Plus jeśli nie do końca wiadomo czy to urodziny czy poprawiny ludzie nie będą wiedzieli jak się zachować. Oczywiście to twoja decyzja ale podejrzewam że zrobi się z powodu niejasnego charakteru tej imprezy wielkie zamieszanie wśród gości a niekoniecznie potrzebujesz dodatkowych stresów przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że może zrobić się niezręczna sytuacja. Jeśli na wesele nie są zaproszone dzieci to tak dość dziwnie w ramach poprawin robić imprezę specjalnie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy dzieci Wasze na poprawinki Nasze Nie zapomnijcie jednak dorzucić kaski na ich paszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie wiem jak wszędzie ale u.nas jest tak że jeśli się zaprasza bez dzieci to wiadomo że na poprawiny każdy już przychodzi z dziećmi ale nie chciałam zostawiać tego jako zwykle poprawiny tylko tak bardziej już pod dzieci je zorganizować i nie uprzedzac konkretnie o urodzinach tylko już jako niespodziankę. Ja to rozumiem tak że jedna okazja A wiele radości w dzień wesela dla dorosłych A na poprawinach dla tych najmłodszych czyli nikt moim zdaniem nie powinien się poczuć urażony ze myślimy o wszystkich. Czy nie odbiorą tak tego? Jako pozytywne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też Bym była zainteresowana wierszykiem zapraszajacym dzieci na poprawiny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest nowy objaw odwelonowego zapalenia mózgu. Jeszcze wierszyk na drzwi toalety, żeby się gościom przyjemnie weselną kupę robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pomysł jednak okazał się strzałem w 10 bo zrobiłam taka wkładkę do zaproszeń i goście mega pozytywnie zareagowali i podziękowali ze nie pominęłam ich dzieci także jednak co niektórzy nie mają racji wysmiewania mojego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×