Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobiety olewają facetów

Polecane posty

Gość gość

Mo dobry kolega poznał panią X. pani X zaczeła mieć poblem z mamą-podobno- zdrowie jej szwankowało. Odbierała jego telefony, odpisywała na sms-y, czasem z duuzym opoznieniem, a więc prawie normalnie, ale ewentualne spotkanie przekładała kilkakrotnie za każdym razem tłumaczac, ze jej akurat teraz nie ma w domu- ale podobno była. Aż w pewnym momencie stwierdziła, ze jest z mamą na rehabilitacji tydzień trwajacej i zadzwoni jak wróca do domu. Od tego czas- czyli od powrotu minęło 2 tygodnie i ze strony pani brak znaku życia, nie odbiera nawet telefonu kolegi. nie wiem juz, czy nie ma już normalnych ludzi na tym swiecie? Czy tak trudno zadzwonić i powiedzieć np " nie dzwoń do mnie, ", nawet bez podania powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich facetow którzy urywają nagle kontakt jest masa, typowych tchorzy którzy zapadają się pod ziemie bo tak wygodniej- kobiety uczą się tego od was, ,,drodzy" panowie. Tez ida na latwizne jeśli kiedyś tak zostały potraktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta da radę ,ale faceci są mściwi,po zauroczeniu w jednym nie mogłam patrzeć na żadnego,więc weszłam aby trochę zapomnieć o tym prosiłam aby nie wpieprzał w cudze życie a on doprowadził mnie do takiego stanu że w ogóle jego nie rozumiałam ,o co mu chodzi?a jak już zaczęła mieszać jego żona to istne piekło rozpętała ,umyka rączki niby bardzo poszkodowana , i nauczka od żonatego to z dala bo śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że lepeij powiedzieć komuś prawde w twarz ni przestac sie odzywać nie wiadomo czemu. To jak ktoś kogos traktuje swiadczy o klasie tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziała o co mi chodzi, ale spokojnie bez emocji.to swiadczy o tym ,ze jestem babaka z klasą, ze ma klase i szacunek do kogoś i do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi brakuje klasy i powiedziałam jemy wszystko w twarz tak jak on zrobił to mnie :) Przynajmniej nie siędze teraz kafe i nie cisne jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×