Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

Nauka angielskiego metod膮 dziecka

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Hej - czy kto艣 tutaj korzysta艂 z metody Angielski metod膮 dziecka? Czytam na forum o nauce angielskiego i ju偶 w 3 miesi膮cach polecali tak膮 metod臋 - kto korzysta艂? Jaki kurs z t膮 metod膮 polecacie? Czy i dlaczego warto? Dla kogo ta metoda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
o dzi臋kuj臋 za szybka odpowied藕, Poczytam a jak kto艣 korzysta艂 to napiszcie opinie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja uczy艂em si臋 dw贸ch j臋zyk贸w obcych metod膮 dziecka i to wed艂ug mnie najskuteczniejsza metoda nauki - po 3 miesi膮cach i ju偶 rozmawia艂em w j臋zyku angielskim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a to metoda nauki dla dzieci?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Poczytaj na http://enlinado.pl/ to kurs opieraj膮cy si臋 na metodzie dziecka - to METODA DLA KA呕DEGO KTO chce szybkich efekt贸w w nauce m贸wienia w j臋zyku angielskim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 justyn Ju
polecam t臋 metod臋 - przy zaanga偶owaniu naprawd臋 szybkie efekty w nauce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ciekawa metoda mo偶e sprawdz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja w jednej ze szk贸艂 uczy艂em si臋 w艂asnie metod膮 dziecka j臋zyka angielskiego - bardzo szybka nauka ale wymaga zaanga偶owania. Ale efekty s膮 bardzo motywuj膮ce :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ta metoda dziecka jest znana na Zachodzi pod innymi nazwami troch臋 ale og贸lnie wielu ekspert贸w od nauki j臋zyk贸w obcych chwali te metod臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A jaki kurs do nauki j臋zyka angielskiego polecacie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aliin
polecam kurs http://enlinado.pl/ najlepszy kurs do j臋zyka angielskiego metod膮 dziecka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zapisa艂em si臋 na t臋 darmow膮 lekcj臋 i ciekawa ciekawa - polecam warto sprawdzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lnianka
Metoda dziecka to bardzo skuteczna metoda - ja uczy艂em si臋 z ni膮 j臋zyka niemieckiego tak偶e chyba ma zastosowanie do kilku j臋zyk贸w aczkolwiek widz臋, 偶e do angielskiego jest najcz臋艣ciej stosowana, mo偶e dlatego, 偶e to bardziej popularny j臋zyk. Szkoda, 偶e nasz polski system edukacji nie przewiduje takich szybkich metod nauki w szko艂ach...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Sprawdzi艂em darmow膮 lekcj臋 enlinado i faktycznie ciekawa firma nauki - zam贸wi艂em ju偶 kurs na maila - dam zna膰 jak pozosta艂e lekcje jak kto艣 zainteresowany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
To wideo ogl膮da艂am: https://www.youtube.com/watch?v=Y3-J6V9I6Sk moim zdaniem sporo w tym racji. Nigdy na to nie wpad艂膮m, ale faktycznie dzieci nie ucza si臋 gramatyki, a jako艣 umiej膮 gada膰, wi臋c ca艂a teoria wydaje si臋 bardzo logiczna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Teoria dzia艂a jak sam kurs :) Polecam bo naprawd臋 znacznie 艂atwiejsza metoda nauki ni偶 w szko艂ach j臋zykowych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czterolistnaK
Ojej, co to za wymy艣lne metody. Wol臋 raczej dobr膮 szko艂臋 j臋zykow膮 ni偶 co艣 co si臋 intryguj膮co nazywa, ale najcz臋sciej niewiele daje. Chodzi艂am do speak up i jestem przekonana, 偶e dobry lektor i okreslona metoda nauczania to podstawa. Tak jak w zwyk艂ej szkole przy nauce matematyki. Dobry nauczyciel nauczy ka偶dego, nawet osob臋 bez szczeg贸lnych uzdolnie艅 w tym kierunku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Warto si臋 rozejrze膰, co proponuj膮 w szko艂ach. Ja mysl臋, 偶e najlepsz膮 opcj膮 s膮 indywidualne lekcje angielskiego (w Gliwicach maj膮 takie u www.linguastrefa.pl) i te偶 indywidualny dob贸r metody ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alicja

Ja chodzi艂am na kurs nauki j臋zyka angielskiego do szko艂y聽j臋zyk贸w obcych Cosmopolitan we Wroc艂awiu. Szko艂a oferuj臋聽聽wysoki poziom聽kurs贸w j臋zykowych聽prowadzonych z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacyjnych.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wpis. 馃檪 Ja bym skromnie doda艂 z mojej strony dodatkowy kurs online na questfe pl. Gdzie ju偶 od 17.06.2021 o godz. 20:00 odb臋dzie si臋 darmowe szkolenie. Bardzo mi艂e i profesjonalne jest podej艣cie do ludzi. Ja jestem zadowolony z efekt贸w. Kurs online jest dla dzieci jak i doros艂ych. Warto sprawdzi膰 i si臋 przekona膰. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×