Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zajsc w ciąze jest tak łatwo...chcesz zajsc i zachodzisz.

Polecane posty

Gość gość
pierwsze dziecko - 1 cykl , drugie- dwa lata ( spora różnica wieku 10 lat) więc my chyba już nie tacy młodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dużo łatwiej jest uniknąć ciąży. Ja niby zdrowa, wszystko ok, mąż też, a nie udało się nigdy naturalnie. In vitro - 5 podejść i nic, dopiero ostatnie sukces..., jest synek. Zazdroszczę wiatropylności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury, problem niepłodności jest ogromny i nie słuchajcie dziewczyny bajek jak to wszystkie zachodzą w ciążę za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę jak się rozmnażają, po 5, kuźwa nie do z***bania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się staraliśmy jakieś pół roku, ale bez spinki, po prostu nie uważaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też na początku tak do tego podchodziliśmy, ale trwa już to prawie rok. Naprawdę zaczynam się niepokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałby się jeszcze wiek przy waszych wpisach bo to ma duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżelo kobieta i facet sa zdrowi nie maja parcia psychicznego na dziecko to wychodzi od razu problemy sie pojawiaja jak facet ma za mało plemników kobieta problemy z tarczycą regularnością okresu no i psychika bo z abardzo chcą dziecka zawsze jest jakaś przyczyna z pierwszym dzieckiem zaszłam w pierwszym cyklu nie brania tabletek nie miałam parcia po prostu wyszło drugie dziecko planowałam będzie bo będzie zdziwiona byłam że zaszłam w ciąże 2 dni po okresie nie bylo mowy o innym dniu ale cykle mi się skróciły z 28 na 24 więc wszystko możliwe nie chce 3 dziecka biorę tabletki na spirale sie nie zdecydowałam bo znam pary co mają dziecko ze spirali pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 cykl staran.ciaza mam 38 lat...cud? Albo natura wie co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.01 też na początku tak do tego podchodziliśmy, ale trwa już to prawie rok. Naprawdę zaczynam się niepokoić... spróbujcie może celować w owulację. nam to pomogło. Jesli będziesz mieć problem z jej wyznaczeniem to kup sobie jakiś tester. Podobno bardzo dobre są na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można go używać nawet jesli ma się nieregularne cykle? możesz polecić konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×