Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zaproszenie na wesele

Polecane posty

Gość gość

Hej; mam pytanie odnośnie zaproszenia na wesele. Jestem zaproszona na wesele kuzyna, które odbędzie się podczas majówki. Nie mam obecnie chłopaka, ale juz około 3 lat znam chłopaka- jest to znajomość coś na pograniczu przyjaźni a uczucia. Nie mam z kim isc na to wesele, chcialabym iść z nim. Jednak mam kilka wątpliwości: a) musialby jechać ok 500 km w jedną stronę. Co prawda ma w tym miejscu rodzinę, jednak jakis czas wcześniej są święta i tez będzie do rodziny jechal. Czyli w krotkim czasie musialby zrobić wiele km :/ czy mogę napisac, że zwrócę koszty paliwa? b) sprawa jest lekko napięta, bo jestesmy w dziwnej relacji, coś na pograniczu związku, ale jeszcze nie związek. On nie zna nikogo z mojej rodziny (tylko z widzenia kojarzy). I boje się, czy takie zaproszenie na imprezę rodzinną to jeszcze nie za wcześnie? Nie sploszy go? Nie będzie tam znał nikogo oprócz mnie. A wiadomo- takie wspolne wesela kojarzą się z tym, że idzie się z partnerem, mogą coś zacząć wypytywac, robić aluzje itd...moja rodzinka jest jaka jest (wiedzą niestety, że coś do niego czuję) c) on zawsze na majówkę wyjeżdża w pewne swoje ulubione miejsce... jak go przekonac, żeby w tym roku jechał w swoje rodzinne strony, a nie tam, gdzie zawsze? d) czy mogę mu napisać, że do koperty nie będzie się dokladal? Mam swoją dumę i dla mnie to nie do pomyslenia, żeby placil, skoro to ja zapraszam. e) jak ująć w słowa to zaproszenie, żeby nie odmówił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×