Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michałmichałmichał

co poradzicie... problem z dziewczyną.... pomocy...

Polecane posty

Gość michałmichałmichał

Cześć Od jakiś pół roku pisałem z pewną dziewczyną,z początku sporadycznie,potem coraz częściej, póżniej pisałem już z nią codziennie ponieważ często sama pierwsza pisała,kilka dni temu się pokłóciliśmy ja ją przeprosiłem,potem napisała że dobrze że nikt nam nie zabrania pisać ze sobą,a potem jakoś przez dwa dni nie napisała na moją wiadomość,więc napisałem do niej czemu mnie zlewa itd., a ona napisała że chce ze mną przestać pisać,że nic nie odpisze i że każdy niech zajmnie się swoim życiem.... Co zrobić...dać jej czas aż sama napiszę czy co... czemu ona tak się zachowuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym ja olala. Nie chce to się nie pros . Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widujecie sie? O co sie poklociliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie, po pierwsze nie pyta sie o takie rzeczy chyba ze w ostatecznosci, nie chce pisac to daj jej czas bo jak wiadomo nic na sile a jak na sile to bedzie tylko gorzej.. moim zdaniem pisanie to troche malo a kobieta lubi konkrety... tyle pisaliscie i ani razu sie nie spotkaliscie? no nic pozno juz ide spac a tobire jak uda sie z nia pogodzic i zaczac pisac znowu to zaproponuj sp[otkanie i zacznij robic jakies postepy sprobuj ja dotknac a jak spotkanie bedzie mile i fajnie wy[padnie to ja pocaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałmichałmichał
spotkaliśmy się raz, potem dalej pisaliśmy, a pokłóciłem się z nią o to że uważałem że coś głupiego robi,potem pisaliśmy normalnie przez dłuższy czas, potem mi napisała właśnie to że dobrze że nam nikt nie zabrania pisać ze sobą,bo lubi ze mną pisać, a już na kolejny dzień nic nie odpisywała... to po dwóch dniach zapytałem czemu mnie zlewa i zaczęliśmy się kłócić to ona coś napisała że nie musimy ze sobą pisać, no i napisała : że chce ze mną przestać pisać,że nic nie odpisze i że każdy niech zajmnie się swoim życiem.... darować sobie i czekać jak sama napisze? co wtedy zrobić gdy napiszę... nie odpisuje już z ok.10-12 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej dam sobie spokój... tylko zastanawiam się czemu tak postępuje... ? skoro twierdziła że jestem ważny dla niej a potem zlewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie zdazyles w nia troche wkrecic? Daj sobie spokoj i znajdz taka ktora zawsze ci odpisze i dla ktorej bedziesz naprawde wazny. Ta sie zabawila i zlala, nie zalezalo jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poznała kogoś i woli tamtego. Na pol roku znajomości spotkaliście się tylko raz a tak ciągle tylko pisanie, może uznała ze jesteś malo konkretny a znajomość zbyt powoli się rozwija. Albo jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi sie wydaje, ze kogos poznala. Po pol roku to powinna juz byc zakochana i swiata poza Toba nie widziec. Jezeli jest inaczej to szkoda na nia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×