Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Klejnot TV ktoś ogląda, kupuje?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaczcie sobie polo tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze to prawdziwe kamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy, że to prawdziwy SPAM :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoszukana
Wnerwiłam się okropnie na ten oszukańczy proceder z klejnotami w TV Polonia !!! Napiszę do do TVNu bo to skandal oszukiwać ludzi fałszywymi obietnicami zakupu " srebra " jest to badziewie , bo srebra są okruchy nawet na wyrobach z wybitą próbą 925 !!!! Mam kilka takich wyrobów , bo chciałam jakoś ulokować mizerne dochody , a teraz jestem tylko bogatsza w badziewie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam pracować w tym całym klejnot tv na stanowisku konsultantki, jednak po miesiącu zrezygnowałam. To totalne badziewie, konsultanci o tym wiedzą i nabijają ludzi w bambuko, Szefostwo firmy chce tylko sprzedać, nieważne, czy produkt, który klient zamawiał jest, czy nie ma: jeżeli nie ma, każą sprzedać inny. Oczywiście nie powiadamiają klienta o tym , że zamówili dla Niego coś zupełnie innego niż dany klient chciał - liczą się tylko wyniki sprzedaży. Konsultanci potem śmieją się z naiwnych klientów. Ludzie nie dawajcie się oszukiwać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam,czekam już ponad dwa tygodnie na zamówienie.Nie można się dodzwonić do biura obsługi klienta.Co do autentyczności,trudno powiedzieć.Pozostaje tylko wierzyć lub sprawdzić w jakimś wiarygodnym żrodle.Srebro na pewno nie jest próby 925,zaraz czarnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie kupujcie, to oszuści. Zamówiłam pierścionki z diamentami, poszłam z nimi do jubilera: popękane,  bez blasku, nie świecące diamenty tzn. jakieś śmieci, których nikt nie używa w jubilerstwie i w ogóle w żadnej innej dziedzinie. A pierścionek z tanzanitem przysłali mi w kolorze białym i jeszcze wmawiali, że  tanzanity są białe, a na ekranie pokazują fioletowe. Jeśli srebro to nie srebro a zło to nie złoto, to co oni ludziom wciskają? jakieś śmieci i nic poza tym........... nie dajcie się oszukiwać, nie kupujcie niczego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lija

Mam nadzieję,że ktoś w końcu zajmie się tymi oszustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basaraba

Ostatnio przysłali mi poszarpany łańcuszek i pokrzywiony pierścionek. Telefony milczą a w rozmowie jak już się uda dodzwonić są bezczelni. Po prostu chamówa z oszustwem zmieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joon

trzeba być ...niętym żeby w to uwierzyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana
 

trzeba być ...niętym żeby w to uwierzyć 🙂

Dokładnie.  Jak mi się śmiać chce z tych naiwnych kobiet .🤣🤣🤣 kupować taki chłam bez wartości.  Ani to srebrne ani te kamienie prawdziwe . Za grosze można kupić biżuterię taka sama w necie .  Ludzie lgną tu jak do Rydzyka i pisu 🤣🤣😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana
 

Nie kupujcie, to oszuści. Zamówiłam pierścionki z diamentami, poszłam z nimi do jubilera: popękane,  bez blasku, nie świecące diamenty tzn. jakieś śmieci, których nikt nie używa w jubilerstwie i w ogóle w żadnej innej dziedzinie. A pierścionek z tanzanitem przysłali mi w kolorze białym i jeszcze wmawiali, że  tanzanity są białe, a na ekranie pokazują fioletowe. Jeśli srebro to nie srebro a zło to nie złoto, to co oni ludziom wciskają? jakieś śmieci i nic poza tym........... nie dajcie się oszukiwać, nie kupujcie niczego........

Jak można być tak naiwnym... może podam mój nr konta zbieram na chleb ....😑😑😑😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KLEJNOT TV to wielkie oszukańcze ... , nie mówiąc o tym ogryzku prowadzącym i tej chamicy co drze ryja kseni , sprzedają po wygórowanych cenach badziew z Indii , dziadostwo , wmawiają ciemnote ludziom ,, wstyd , oszukańcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do Klejnot TV i zamówiłem sobie naszyjnik za 66 zł. W rozmowie z konsultantką  zachowywałem się niekulturalnie (ale nie przeklinałem) do takiego stopnia, że tamta pani powiedziała "proszę nie dzwonić". Już od tamtej pory nie odbierają ode mnie telefonu. W zasadzie dostałem bana na te ich naszyjniki.

Edytowano przez LosikLosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×