Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 35 lat a potrywają mnie starzy faceci.

Polecane posty

Gość gość

Jestem mężatką, mąż rok starszy i nie szukam podrywu jednak czepiają się mnie 50 latkowie, wręcz ślinią się a ja mam tego dość. Czy to tak wygląda na starsze lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to wyglada.jakbys byla singielka, mialabys do wyboru tylko 50+, na szczescie uwinelas sie w pore.nie mowie zlosliwie, tez mam 35 lat i meza w swoim wieku, ale nikt mnie nie podrywa, ani mlodzi ani dziadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzi ci sie? zaczelas juz sobie odpisywac! netzen prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz aby cie adorowali i dajesz im okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką co chce być adorowana i podrywana rozpoznać na kilometr.Widać od razu że jest gorąca z kilometra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady na pewno nie chce być adorowana, mam męża po co mi to. Niby po czym poznać, że kobieta chce być adorowana? I druga sprawa nie wiem na co liczy taki stary pryk? Co on sobie wyobraża w ogóle, ani to fajne ani przyjemne dla mnie wręcz obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 35 lat ale wygladasz napewno na wiecej i dlatego cie podrywaja bomysla, ze jestes ich rowiesnica! STARO WYGLADASZ i tyle! Problem rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień towarzystwo i nie przebywaj wśrod starych zbokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to chodzi ze ludzie dajà mi mniej niz mam nawet rodzenstwo mojego meza myslalo ze mam 27 lat i dopiero teraz sie dowiedzieli ile mam naprawdę i byli w szoku. Towarzystwa zmienic nie moge, bo pracuje w punkcie lotto i to są stali klienci naszego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takkk 27....może 20?...nie rób z siebie idiotki stara klapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty, nie tu bzdury wypisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci maja powiedziec? ze staro wygladasz??? nie oszukuj sie, najlepsze masz juz za soba babuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to chodzi ze ludzie dajà mi mniej niz mam nawet rodzenstwo mojego meza myslalo ze mam 27 lat i dopiero teraz sie dowiedzieli ile mam naprawdę i byli w szoku. Towarzystwa zmienic nie moge, bo pracuje w punkcie lotto i to są stali klienci naszego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka zadroćć i żółc z was wypływa, że aż to jest śmieszne. Myślałam, że tylko gimbaza tak się zachowuje. Dobra to powiedzcie co zrobić aby te stare dziadki się odwaliły? Nie mogę powiedzieć spier..., bo to klienci no ale jak kulturalnie dać do zrozumienia żeby dali mi spokój?I proszę o konstruktywne komentarze na poziome 30 latków, a nie szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes taka dorosla, to powinnas sama wiedziec jaka dac odpowiedz! a teraz wypiertalaj sprzdawac kupony bo nie bedziesz na mleko miala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ogolno dostępne forum, nie na wyłączność, także mogę tu być i ty nie masz nic do gadania w tej kwesti . Takimi bluzgami, to mozesz sobie rzucać do kolegów spod monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w lotto graja same stare naiwne dziadki ktore mysla ze zawojuja swiat.jakos mlodych graczy nie widze.to bardziej hobby niz sposob zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
nie wiem jak to jest z tym wiekiem, ale gdy ktoś mnie pyta na ile wygląda, to zawsze odejmuje mu pare lat, żeby sie ucieszył, że tak młodo wyglada. wątpie, że tylko ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 lat i podrywaja mnie 55 latkowie. Taki moj los jak miałam 20 miałam wzięcie u takich 35 plus, nawet u 40 latkow. Niech sobie znajdą rowiesniczki a nie biorą z 15 czy 20 lat młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesl oceniasz ich na 50 latkow tzn ze nie wygladaja mlodo , moze oni oceniaja ciebie jako rowiesnice, nie widzac swojej szansy u mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracaszna siebie uwage
autorko, zakryj doope i schowaj cycki, i nie ubieraj się jak koorfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup se czapke albo tshirt z napisem "Szczęśliwa Mężatka", wiem że to kłamstwo ale odstraszy wszystkich, nawet inne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro, że muszę zburzyć twój światopogląd, ale kobiety 35 i wyżej są w tej samej lidze co 50 letni mężczyźni. Tylko dla takiego jesteś jeszcze w miarę atrakcyjna bo dla młodszego jesteś już za stara = aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  DZIAD
W*****a mnie to ,za pare dni skoncze 54 lata , nie piszcie tak obrzydliwie o dojrzalych ludziach . " Dziady" przebiegne 100 metrow w 10 sekund , zrobie pompki klaskane okolo 7 razy . I pompki na jednej rece 3 razy . Czas tak szybko ucieka . Tylko z ******iem mam klopot , staje mi tylko moge ****** godzinami I sie nie spuszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat ,dzieciata mężatka i jestem targetem facetow,ale od 45 wzwyż i ,ale pocieszające że to faceci na poziomie,z dobrymi zawodami i kasą.I nie jestem żadną lalą z dużymi ustami,długimi włosami w szpilkach i dekoltach,mam rockowy wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" Dziady" przebiegne 100 metrow w 10 sekund" 10 sekund to wynosi rekord Polski w biegu na 100 metrów... Ty jak przebiegniesz 100 metrów w 15 sekund to będzie bardzo dobrze. Chociaż myślę, że przeciętnemu dziadowi po 50tce taki dystans zajmie przynajmniej pół minuty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
Dnia 16.02.2017 o 19:38, Gość gość napisał:

"" Dziady" przebiegne 100 metrow w 10 sekund" 10 sekund to wynosi rekord Polski w biegu na 100 metrów... Ty jak przebiegniesz 100 metrów w 15 sekund to będzie bardzo dobrze. Chociaż myślę, że przeciętnemu dziadowi po 50tce taki dystans zajmie przynajmniej pół minuty..

jakie tam pół minuty już po 10 minutach przeciętny stary dziad może zawału lub wylewu dostać. A każdy z tych starych próchen sam siebie pociesza że "młodo wygląda" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×