Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Liporedium na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

witam! czy mozna zazywac go z tabletkami antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiaa91
Fuuu po liporedium mega mnie brzuch bolał, wyrzuciłam kasę w błoto. Do tej pory najbardziej zadowolona byłam z używania Thermo speed extreme z Olimpu. Nakręca przemianę materii i nawet przy samym bieganiu dosłownie 2x w tygodniu szybko chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podsumowując, składniki w preparacie Liporedium nie mają udowodnionego działania, co najwyżej niektóre z nich potencjalnie mogą działać, ale tego nie wiadomo na 100%. Pisanie więc, że oto schudniecie (lub wspomożecie odchudzanie), łykając ten suplement, jest zwyczajnie bezpodstawne i tym bardziej biorąc pod uwagę bardzo małe dawki, które nawet przy dowodach na skuteczność składników, wszystko by niweczyły. Reklamowanie Liporedium, jako produktu zwalczającego efekt jo-jo też jest nieuzasadnione. Ciekawostką jest, że w tym samym bloku reklamowym usłyszałem o preparacie na odchudzanie Fundamic – tej samej firmy, co Liporedium. Skład ma nieco bardziej różnorodny i z większymi dawkami, ale nadal o wątpliwej skuteczności. Dokładną analizę Fundamic wrzucę za jakiś czas na fanpage bloga. Tymczasem polecam wszystkim ostrożność i sceptycyzm przy wybieraniu suplementów, zwłaszcza tych na odchudzanie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana 29
Tyśkaa - ja się nie zgodzę - są efekty, ale te uboczne. Nie wiem jak u was, ale u mnie po 4 tygodniach stosowania liporedium pojawił się ból brzucha i nawet po odstawieniu utrzymywał się kilka dni. Drażni pewnie śluzówkę żołądka. Co do efektów redukcji tkanki tłuszczowej - fakt, są niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłaAnia
Szkoda, że wcześniej nie zajrzałam na forum - też się nabrałam na ten suplement i to od razu na 2 opakowania. Na szczęście u mnie nie było czegoś takiego jak u Ciebie Roksana, ale efektów też jakichkolwiek pozytywnych nie dostrzegłam, a pierwszy raz spięłam się z dietą i nawet na zumbę regularnie chodzę.. Zmarnowane pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Liporedium pomogło schudnąć. Ile ludzi – tyle opinii. Jednemu pomoże, drugiemu nie… Ja schudłam 9 kilo w ciągu 2 miesięcy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Liporedium wszystkim, którzy chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, sama nie do końca byłam przekonana do tych tabletek, nie mam przekonania do reklamowanych produktów, ale chyba nawet na mnie podziałała reklama i kupiłam pod wpływem impulsu.. Okazało się, że warto wydać to 25zł na opakowanie, bo w ciągu miesiąca schudłam 6kg. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez polecam w ciagu 1 miesiaca schudlam z wagi 74 na 60 iczywiscie na fitness chodze ale tabletki mi pomogly niemualam skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CENTRUM EDUKACJI
jeżeli myślisz o schudnięciu, zapisz się do nova centrum edukacyjne na kurs dietetyki i odchudzania, gdzie dowiesz się jak zdrowo schudnąć i jak trzymać dietę ! nie czekaj, zapisz się już dziś ! więcej informacji pod nr 796800679 email : bydgoszcz.kursy@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że gdy producent Liporedium podrasuje wyższymi dawkami wyciągów naturalnych to suplement będzie jeszcze mocniejszy i bardziej efektywny .Moja propozycja to :1 tabletka Liporedium zawiera: Wyciąg z nasion koli błyszczącej 100 mg a powinno być przynajmniej 400 mg , Wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego 30 mg a powinno być minimum 200 mg , Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego powinno być minimum 200 mg , Wyciąg ze skórek owoców Garcinia cambogia 15 mg (w tym kwasu hydroksycytrynowego 9 mg) powinno być minimum 200 mg wyciągu. Stosowałem podobny produkt zagraniczny z jeszcze wyższymi dawkami lub dawkowaniem i nic złego się nie stało i za pomocą tego środka schudłem plus dodatkowo więcej ruchu i zdrowsze odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12349e9w8wona
Wiele lat walczyłam z nadwagą, a później otyłością. Stosowałam naprawdę wiele specyfików. Zdecydowałam, że w tym roku po raz ostatni próbuje zrzucić wagę i po raz ostatni w tym roku będę stosować jakiekolwiek suplementy diety. Do tej pory stosowałam lek dwufazowy na dzień i na noc. Niestety podczas rozpoczęcia diety nie był on już dostępny w aptece. Był za to liporedium sprzątalam mimo że nie trzymałam żadnej diety kilogramy mimo wszystko spadały w 5 miesięcy spadło 6 kg więc całkiem niezły wynik. Później przystopowalam bo okazało się że mam anemie i skupiam się na jej leczeniu. W tym samym momencie całkowicie zmieniłam swój styl życia, zdrowe odżywianie (owszem grzeszki się zdarzają), rowerek stacjonarny, nordic walking, spacery, siłownia, zaczęłam pić pokrzywe oraz więcej zielonej herbaty w 2 miesiące spadło że mnie 13 kg... Kiedy kończyłam opakowanie natknelam się znów na dwufazowy lek... Popełniłam najgorszy błąd spadło mi ledwo dwa kg których przy diecie redukcyjnej oraz sporej ilości ruchu bardzo ciężko utrzymać. Bezapelacyjnie wracam do liporedium! Nie spodziewam się tak spektaklarnych efektów jak na początku, gdyz na początku trwa oczyszczanie jelit ze zalogow, ale wiem, że tym razem zaskocze jeszcze bardziej nową waga i wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ja polecam Dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podsumowując, składniki w preparacie Liporedium nie mają udowodnionego działania, co najwyżej niektóre z nich potencjalnie mogą działać, ale tego nie wiadomo na 100%. Pisanie więc, że oto schudniecie (lub wspomożecie odchudzanie), łykając ten suplement, jest zwyczajnie bezpodstawne i tym bardziej biorąc pod uwagę bardzo małe dawki, które nawet przy dowodach na skuteczność składników, wszystko by niweczyły. Reklamowanie Liporedium, jako produktu zwalczającego efekt jo-jo też jest nieuzasadnione. Ciekawostką jest, że w tym samym bloku reklamowym usłyszałem o preparacie na odchudzanie Fundamic – tej samej firmy, co Liporedium. Skład ma nieco bardziej różnorodny i z większymi dawkami, ale nadal o wątpliwej skuteczności. Dokładną analizę Fundamic wrzucę za jakiś czas na fanpage bloga. Tymczasem polecam wszystkim ostrożność i sceptycyzm przy wybieraniu suplementów, zwłaszcza tych na odchudzanie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×