Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pisałem z samotną 6 miesięcy, i wreszcie jej się chyba znudziłem

Polecane posty

Gość gość

nazwała mnie despotą, haha, jakaś chora psychicznie, i ciągle o jakimś debilu doktorku pisała który jej się podoba ale on ją nie zaczepia, panna 33 lata, a ona go nie zaczepi bo nie wypada, będzie stara panna na 500%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz podnietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było pisać jeszcze dwa lat to może by się zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_chłopak
Trzeba umieć ponosić porażki z godnością.... Tylko wybrani tak potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ja pisałam rok z facetem i wreszcie chyba się mną znudził. Jeśli chcesz- popiszmy teraz razem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora teraz nie ma, spróbuje później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 6.57 a może my popiszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybadała cię czy masz kasę i żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Gościu z 6.57 a może my popiszemy? XXX Napisz ile masz lat i skąd jesteś- nie chcę znowu zmarnować kolejnego roku popisywania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujesz realnego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczekujesz realnego związku? xx Nie napisałam, że oczekuję ale powiem tak: NIE WYKLUCZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym popisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej to będzie tak,że sie będą przerzucać tym, któo ma podać maila, w końcu ta odważniejsza strona czyli kobieta go poda, a facet nie napisze. I taka to będzie historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dalej to będzie tak,że sie będą przerzucać tym, któo ma podać maila, w końcu ta odważniejsza strona czyli kobieta go poda, a facet nie napisze. I taka to będzie historia XXX Dokładnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autor. Ta panna z którą pisałem była chyba walnięta, pisała personalne rzeczy a potem jak za pare miesięcy o to pytałem to się wkurzała że mi to napisała. Nawet nie pamiętała co mi pisała a potem pretensja że ja o tym czy tamtym wiem, normalnie chora jakaś. Nie dziwie się że ona faceta nie miała, typowa stara panna, uważała się chyba za księżną i faceta chciała nie wiem jakiego, nie wiedziała co chce, najlepiej doktorka ( bo pewnie ma pałac i bogaty, no i inne mogą jej zazdrościć i może się nim pochwalić ), makijaż nawali na twarz.... potem narzeka że nie tacy faceci jakich chce na nią zwracają uwage. Tu się niby stroi i szykuje ale sama kroku do faceta nie zrobi, a bo może żonaty, albo ma dziewczyne, a jak jej tłumacze że jak nie spyta to się nie dowie to pretensja że ją pouczam. CHORA PSYCHICZNIE!!! Niestety to częsta choroba kobiet, wiek nieistotny. Chyba z tego feminizmu im odwala bo już nie wiem. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
friendzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor tematu
gość wczoraj Autorze ja pisałam rok z facetem i wreszcie chyba się mną znudził. Jeśli chcesz- popiszmy teraz razem usmiech.gif . Zgłoś Jak chcesz tylko znajomego czy kumpla to ok, ale jak szukasz faceta do związku to nie ja. Daj kontakt jak to pierwsze masz na myśli, jakiś nowy gg czy coś zrób i podaj to się odezwe. Porozmawiam na różne tematy, oprócz sportu lub TV bo nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Autorze, na kumpla i "pogaduszki o niczym" to mi szkoda czasu bo na tym straciłam ostatni rok i bardzo zaangażowałam się emocjonalnie w tę znajomość. Czytając Twoje wypowiedzi pełne żalu i wewnętrznej złości na tę całą sytuację (rozumiem to- bo przechodzę i czuję obecnie to samo!) zastanawiam się czy jesteś w ogóle gotowy na jakąkolwiek znajomość a nawet koleżeństwo. Jeśli chcesz- możemy się poznać i na początek porozmawiać na różne tematy (sportu tez nie lubię a TV mało oglądam). Jak na gentelmana przystało- TO TY zostaw jakiś kontakt (na początek może jakiś mail)- nowego gg nie będę zakładała bo mam jedno i nie rozdrabniam się w necie na kawałki :), bo inaczej straciłabym już orientację. Jeśli się dobrze będzie rozmawiało- przejdziemy na gg :). Napisz W JAKIM JESTEŚ WIEKU, bo od tego też będzie zależało czy podejmę z Tobą jakąkolwiek rozmowę. Na razie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podejmę z Tobą jakąkolwiek rozmowę. ...co za popierdzielona dama nie dziwota że po całym forum lata ta stara panna i wszystkich facetów się czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.27- co za popierdzielona dama XXX Może i dama "chłopczyku"- nigdy nie wiadomo z kim się rozmawia :)- takie jak ja, rzeczywiście nieczęsto tu bywają... Ale to już wola Pana Autora będzie czy nawiążę z nim kontakt i Tobie nic do tego :)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autor . mam 64 lata, kontakt do mnie fwe1234@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - czuje, ze to "podszyw", widziałam Twój mail na innym wątku :). Poza tym zdecydowanie za stary dla mnie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jak ja nie często tu bywają. ...buhaha. ..od dawna po całym kafe za chłopami lata i każdego o wiek i stan cywilny wypytuje, myślisz że nie wiedzą ludzie od jak dawna tu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - koleś- każde miejsce- nawet takie jak Kafe jest dobre na zawarcie znajomości. Widać, że Ty też często tu bywasz :) a że większość osób to tacy jak Ty co to "chcieliby ale boją się"- nic na to nie poradzę. Do usłyszenia następnym razem- może już na innym topiku. P.S. Nadal czekam na odzew Pana Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam aż mnie skręca tak mi się chłopa chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tu autor
gość dziś tu autor . mam 64 lata, kontakt do mnie fwe1234@o2.pl Zgłoś to nie autor tylko podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książka dostępna wkrótce
gość dziś Czy podejmę z Tobą jakąkolwiek rozmowę. ...co za popierdzielona dama nie dziwota że po całym forum lata ta stara panna i wszystkich facetów się czepia Zgłoś baby są dziwne, dlatego są samotne, one nie chcą znajomych, przyjaźni, tylko samca do ich utrzymywania i dojenia z kasy, ewentualnie do roohania na początek, niby szukają miłości ale mają tyle różych ( poj/ebanych ) kryterii że rzadko kto to wszystko spełnia, jednym słowem chore psychicznie istoty bez szans na jakikolwiek związek, a co dopiero miłość. Puknijcie się w te puste łby baby, bo obudzicie się stare, pomarszczone i z ręką w goofnie po monopauzie, a wtedy nawet pies się na was nie odleje na przeterminowaną wybredną babe. Stare panny mają DOKŁADNIE to na co zasługują, czyli płacz w poduszke co wieczór, narzekanie że "nikt" ich nie kocha, zdechną samotne i zje je ich własny kot. Tyle w temacie, dziękuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już naprawdę dałbyś spokoj tym kotom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×