Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 chlopczyk skatowany na smierc

Polecane posty

Gość gość
"Ta cala depresja poporodowa to dla mnie jakas jedna wielka sciema" x Bzdury, takie myslenie nie pomaga. Depresje poporodowa trzeba szybko rozpoznac i leczyc. Wtedy bedzie mniej takich tragedii. Ale najlatwiej olac a pozniej sie dziwic, ze znowu dziecko skatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2razy kurffisko probowalo popelnic samobojstwo. Szkoda ze sie nie udalo. Zabila dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem , ze większość matek ma momenty, ze z trudem hamuje się żeby czasem tym dzieckiem nie rzucic o sciane, a w niej coś pewnie pękło.... czy ktoś w końcu dorósł czy nie dorósł, nie ma na to konkretnych testów, a czasem może wyjść ze nie dorósł jak już dziecko martwe... ale dzieci na tym swiecie jest za dużo, wiec nad czym lament? Może to patologia jakaś była, a oni lepiej niech nie produkują kolejnych dzieci... wczoraj to widziałam parę w autobusie, młoda laska może 18 lat, tandetnie umalowana, ale ładna, zgrabna, ze swoim chłopakiem, bo widać było ze sa para, facet miał co najmniej 40, wygląd zaniedbany jak u bezdomnego, ryj cały opuchnięty od alkoholu, ale totalnie, bez większości zębów, gadali o jakims tatuażu który chciała zrobić sobie ta laska "Z freddiem Kruggerem, albo może swastyka"... nie iwem jak można być tak zdesperowanym, żeby być z takim gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciobójstwa zawsze były sa i będą nie jest ich więcej utrzymują sie na tym samym poziomie co wiele lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, za pare lat ten chlopaczek by stal pod budka z piwem a w wolnym czasie kradl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat kojarze tych ludzi i to wcale nie byla jakas patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto wie co tak naprawde sie dzialo w domu??? Moze koles jakis psyhol i ja gnebil??? Kazdy normalny facet po 2 probach samobojstwa by szukal pomocy. Ona chyba w szpitalu po czyms takim powinna byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×