Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bolaca skora glowy

Polecane posty

Gość gość

od jakiegos czasu boli mnie skora glowy? wlasciwie ciezko mi powiedziec, bo zazwyczaj czulam tylko bol cebulek taki charakterystyczny jak po spieciu wlosow.. jednak ja bardzo rzadko spinam wlosy, codziennie mam rozpuszczone. od jakiegos czasu zaczela mnie juz bolec nawet glowa, ale nie taki bol glowy tylko jakby od wlosow. myslalam, ze to kwestia tego ze sa juz dlugie (mialam troche za ramiona) bo wczesniej mialam krotkie przez dlugi czas, ale niedawno bylam u fryzjera i scielam do ramion, jednak problem nie znika. juz nie wiem co robic??? glowa mnie nie swedzi, po prostu boli. no i wypadaja mi wlosy przy myciu, mimo ze uzywam szamponu przeciw wypadaniu wlosow i to juz od kilku dobrych miesiecy (stosowalam kilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony "przeciw czemukolwiek" można sobie wsadzić ;) Szampon ma za krótką styczność ze skórą, żeby zawarte w nim składniki mogły zadziałać. Od działania są maski albo wcierki. A z tego, co opisujesz to albo masz jakąś neuralgię (ale one manifestują się raczej punktowo/na połowie głowy), albo jakiś przewlekły stan zapalny. Może być to też na podłożu psychosomatycznym, wywołane np. stresem. Poszukaj pod hasłem "trichodynia" po angielsku - będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HadZ
Wypróbuj maski od Chantal. Działają nie tylko na włosy, ale właśnie na skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że cię zawialo. Przemrozilas skórę głowy, śpiąc przy otwartym oknie albo chodząc bez czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×