Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baltazar12371

Hej :) pytam o poprawność promocji na drakemoonie weekx2 legit ?

Polecane posty

Gonzo nwm jak innym ale ja dostałem ofertę od '' Bot I Drakemoon '' to mowie co jest bo niewiedzialem o promocji, mysle jakis typek mi kose chce oscamic to pisze do suportu drakemoona co jest i wgl co mi typek nawija o jakis promocjach . Połaczyli mnie z konsultantem wszystko ladnie wyjasnili o tym i dzis mam z 2 nozy 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poprostu przyszedl trade o skiny jakie mialem na drakemoonie z wiadomoscia '' Wiadomość została wysłana automatycznie.Witaj w związku z trwającą promocja (Weekend razy x2) pańskie konto zostało jednym ze szczęśliwców których ekwipunek podwoimy razy dwa !! W celu przyjecia nagrody prosimy o akceptacje wymiany w celu analizy skinów do podwojenia '' popisalem chwile znimi co jak i akceptowalem wymiane w ciagu godziny moze poltorej dostalem zwrotnego trade z 4 kosami :) i bot podpisał profil Thank you for a good trade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli panowie mowicie ze juz tylko cieszyc mi sie pozostało ? Dobra akceptuje rano napisze czy legit i smiga wszystko :) Dzieki panowie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro186
lecicie w c***a wszyscy to nie dziala dostalem oferte i odpowiedzi z 4 skinami nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×