Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popuku

Moja ukochana jest muzułmanką

Polecane posty

Gość popuku

Witam, mam poważny problem. Rok temu poznałem w pracy dziewczynę z Tunezji. Nigdy nie widziałem tak pięknej kobiety, zauroczyłem się od razu. Zaprosiłem ją na randkę i o dziwo się zgodziła. Wszystko działo się bardzo szybko, randka za randką aż wylądowaliśmy w łóżku. Wiem, że był to jej pierwszy raz, dlatego byłem zdziwiony, że tak szybko mi się oddała. Miłość kwitła, ona nie chciała poruszać tematu religii ani przyszłości. Chciałem pojechać do Tunezji żeby spotkać się z jej rodziną, ale stanowczo odmówiła. Po kilku miesiącach oświadczyłem się jej,a ona przyjęła oświadczyny, ale widziałem , że była przerażona. Tego samego dnia postanowiła mi wszystko opowiedzieć. Jej rodzina jest bardzo religijna, ona została przez nich wykluczona bo nie chciała nosić hijabu ani się modlić. Uciekła do Polski na studia, tutaj też rozpoczęła pracę. Powiedziała, że ślub możemy wziąć tylko cywilny. Nie namawiała mnie do przejścia na Islam, choć wiem, że to w niej siedzi i w tej wierze została wychowana. Czy ten związek ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby wruciała do tunezji to by została zabita pogladał filmy jak muzułmanie traktuja kobiety pełno jest ich yutube zle zrobiłes ze zaciagnełes ja do łużka bo to skazałeł ja na smierc grozi jej honorowe zabujstwo shanbiłes ja juz nie muwiac o to ze jako katolik także zgrzeszyłeś sex przedslubny jest grzechem i moze to ciebie spotkac cierpienie jedynie ślub kościelny ciebie ratuje i musisz przekonac ja by przeszła na katolicyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie Ci niemiłe? Tak to jest, jak się myśli ch...a nie głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popuku
Nikt jej nie zabije bo w Tunezji nie ma zabójstw honorowych, martwię się tylko o naszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komplikujesz sobie i jej życie zupełnie niepotrzebnie. Jak ona cię tak kocha to niech przejdzie. A chrześcijaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bedzie mia sen gdybys ja przekonał do katolicyzmy powiedz ze jezus takze jest koranie i katolicyzmie daj jej do poczytania ewangelie a ja nie wierze ze tylko z powodu hijabu i modlitwy bo cos musiała wiencej przeskrobac jak jest religijna to moga praktykować honorowe zabójstwo jedno jest pewne w islamie mozna kłamac oszukiwac gdzie katolicyzm zabrania jest to grzechem pozatym w sury wojny szkoda ze mało wierz na temat katolicyzmu i islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się serce moje, gdy oni wracają do mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili serce moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym sercem moim, wpadną w sprawiedliwe ręce moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję się w tętno ich serca, kiedy uderzy dla mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im, czego pragną. Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje. http://www.misje.diecezja.kalisz.pl/Faustyna/Slowa.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanie modla sie do ksiezyca my do je/zusa ktury uzdrawia ludzi sam lub za pomoca innych ludzi oprucz marcina zielinnskiego to uzdrawiaja wilk Witek Wilk Jakub Kamiński to były junior Jagiellonii i Lechii podczas jego modlitw ludzie są uzdrawiani mocą Bożą i powiem coraz wiencej ludzi bedzie uzdrawiało bo tak muwi marcin zielinski taki jest plan Bozy dla polski ma wyjść iskra na cay świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznawalny a niepoznawalny Według Biblii Bóg jest poznawalny. Jez/us Chryst/us przyszedł na świat abyśmy mogli poznać Boga (Jana 17:3). W islamie Allah jest niepoznawalny. Jego transcendentność, wywyższenie sprawiają, że żaden człowiek nie może poznać Allaha osobiście. Podczas gdy według Biblii człowiek może mieć osobistą relację z Bogiem, Allah z Koranu jest tak odległy, niedostępny i abstrakcyjny, że nie sposób człowiekowi poznać go. Personalny a niepersonalny Bóg w Biblii opisany jest jako posiadający intelekt, emocje oraz wolę. Jest to w sprzeczności z Allahem, którego nie można pojąć jako osoby. Obniżyło by to jego status do poziomu człowieka. więcej różnić http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcesz zebybya szczesliwa musi ponac boga jako kochajacego ojca oni muzułmanie pojmuja jako msciwego i knujacego podstepy taki jest dla nich bóg a tylko kocha tych co przestrzegaja prawa a unas bóg kocha wszystkich bez wyjatku nie ma komuni z bogiem nie wierzą ze przyjmujemy boga w eucharystii tak oszalał z miłosci ze chce byc w naszym sercu i dla tego trzeba chodzic do spowedzi by sie oszczyscic z grzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duffek przeszedł przez bramy śmierci w wieku 30lat i spotkał się Jezusem po drugiej stronie życia. Fascynujące świadectwo z przejścia do życia po życiu, opowiada jak wyglądał w jego wypadku sąd szczegółowy, jak każda nasza intencja dobra lub zła dodawała cierpień Jez/usowi na kalwarii lub dodawała pocieszenia.Oprócz świadectwa samego Andrzeja Duffeka, swoimi przeżyciami związanymi z jego wypadkiem i walką o powrót do życia dzielą się też najbliżsi - żona Andrzeja, jego siostra https://gloria.tv/video/d1BKXNdRK4K44SuNj1qDLCuZ3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanie ida do raju i dostaja hurysy a co kobiety gdzie ida szatan wsciekał sie gdy był kręcony ten film poraził piorunie aktora ktury grał je/zu/sa i wiele innych atrakcji bolesnych mu sprezentował to w linku wyżej pasja http://www.cda.pl/video/86186b1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ślubie niech zmieni imię na polskie i jest Polką, ateistką lub buddystką wszystko jedno, a od rodziny niech się odetnie na 20 lat, potem się może ułoży. Od muzułmanów trzeba się trzymać z daleka, bo są chorzy umysłowo na islam, ogólnie ich kultura to rak ludzkości, ale są ludzie którzy chcą się uwolnić od tego ich muzułmańskiego syfu, ta dziewczyna jest odważna, bo wie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popuku
17:40 Właśnie za to ją podziwiam. Chcę spędzić z nią życie, jest zupełnie inna niż Polki. Przed nią przeżyłem jeden związek z Polką i bardzo bolesne dla mnie rozstanie (zerwanie zaręczyn). Ona jest zupełnie inna:ciepła, pełna miłości, nikogo nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie muzułmanki są nieatrakcyjne i głupie, ale trafiają się wyjątki, najczęściej szukają wtedy wolności i nie noszą szmat nagłowie, znałem jedną taką całkiem seksowną, była chętna, ale ja nie gustuje w Afrykankach, jeśli już podobają mi się nieliczne Azjatki, a tak naprawdę najładniejsze są białe Europejki! Polki na tle innych nacji są najlepsze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode muzułmanki są fajne , odważne niepruderyjne i bez kompleksów , jeśli chodzi o seks , tylko trudno spotkać taką , którą w wieku 16-18 lat rodzina nie wydała za mąż , wtedy to już stracona dla społeczeństwa, skok w bok dla niej to śmierć. W Anglii spotykałem się z taką , której rodzina do spraw wiary podchodziła dość luźno i ona w wieku 22 lat studiowała ekonomię. Ubierali się po europejsku i wyglądali raczej na Greków czy Włochów a pochodzili z Iranu , ona urodzona już w UK. Przez rok byliśmy parą i kochankami i było ok. Minęło od tego czasu 3 lata a z tego co wiem , ona na jesieni wyszła za mąż za rodowitego Łotysza , więc na pewno nie muzułmanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×