Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JacquesDeMolay

Templariusze, może powiesz mi coś o nich, czego ja sama nie wiem :)

Polecane posty

Gość JacquesDeMolay

Nr 1.Gdzie znajdę książki dotyczące zakonu Templariuszy? Nr 2.Czy w ogóle tak owe znajdę? Nr 3.Gdzie najlepiej szukać informacji, ( oby nie tych podstawowych z Wikipedii ) ? Nr 4.Co ciekawego możesz mi napisać o Templariuszach? Pytania kieruję do osób mających jakiekolwiek pojęcie o historii "Zakonu ubogich rycerzy Chrystusa i świątyni Salomona" - Templariuszy. Jeżeli nie jesteś tłuczkiem do mięsa i masz coś w głowie, z chęcią przeczytam Twój komentarz. Być może wiesz więcej niż ja zdołałam się dowiedzieć, być może pasjonujesz się tym co ja, być może jesteś w stanie udzielić odpowiedzi na jedno z moich pytań (patrz pytanie nr 1 - które najbardziej mnie interesuje, w tajemnicy powiem, kocham czytać, teraz już wiesz czemu jest najważniejsze ) Dlaczego szukam takich informacji? Bo ciekawi mnie zakon Templariuszy, ich historia i wszystko co z nimi związane, jeśli Ciebie nie, to nie mój problem, zamknij zakładkę i nie zabieraj mojego cennego czasu, który mogłabym poświęcić na bardziej ambitniejsze rzeczy niż czytanie Twoich głupich wypowiedzi. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×