Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po co kobietom szpilki?

Polecane posty

Gość gość

Co chcecie tym osiagnac? Dodac sobie wzrostu? Bo to jeszcze jestem w stanie zrozumiec. Przeciez takie chodzenie w nich musi byc mega niewygodne. Czesto natomiast widze / wysokie kobiety na szpilkach i zastanawiam sie po co. Przeciez wysoka kobieta nie potrzebuje dodawac sobie wzrostu, fajnie wyglada bez szpilek, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie: po co kobiety noszą szpilki, malują się i perfumują? Odpowiedź: bo są małe, brzydkie i śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety noszą wysokie szpilki, bo są małe kurduple. Kobiety się perfumują, bo inaczej śmierdzą. Kobiety się malują, bo są brzydkie bez makijażu. I taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpilka zmienia posture, optycznie zmienia się napięcie nogi, nogi wydają się szczuplejsze. Ta dam cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ale bez przesady. Jak widze fajna dziewczyne/kobiete, szczupla, wysoka, ktora nie musi dodawac sobie wzrostu, a jest w szpilkach, i przez to jest wyzsza od facetow, to nie potrafie tego zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu - szpilki są ładne. Dobrze w nich wyglądamy i czujemy się seksowne. Nie chodzi o dodawanie wzrostu czy wyszczuplanie nogi, tylko o nasze samopoczucie. Kobiety naprawdę nie chodzą po tej ziemi tylko po to, żeby zadowalać facetów, więc jak laska lubi być wyższa od większości facetów, to niech będzie. Jej fanaberia i jej prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś Dodaj, że są do tego bardzo wygodne. A haluksy? Coż, tylko poprawiają samopoczucie, czujemy się z nimi lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa wygodne szpilki. z Tamaris kupuje takie ze cale wesele moge w nich przechulac, mowi sie na nie fachowo czółenka , 6-8 cm obcas stabilny i zaokraglony nos. co ty gadasz, co ty sie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do szpilek nie wiem bo nigdy nie nosiłam, ale noszę bardzo wysokie obcasy/koturny bo lubię być bardzo wysoka - niesamowite, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne noszą bo zwyczajnie lubią to jak w nich wyglądają, inne chcą sobie dodać wzrostu albo się wyszczuplić. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By mezczyzna traktowal ja przedmiotowo i chcial przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak misiu na poczatku znajomosc***atrzyl mi sie po szpilkach stopach. to slodkie jak facet lubi i jest koneserem stop i szpilek. lubie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ten maly misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten malutki misiu z malutkim,z tatuażami i z grubym łancuchem na szyi jak u psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie mial tatoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nigdy tego nie rozumiałem. Dla mnie szpilki to śmieszne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.02.13 - noszę wysokie obcasy codziennie, nie mam haluksów. Każde buty, które mam są wygodne. Haluksy robią się od tanich, niewygodnych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilki wykrzywiają kości,noszą je próżne babki żeby się dowartościować ,atrakcyjnie czuć dla innych oczu,mój pogląd jest taki ze jak babka chce uwieść samca to rozumiem to wypindrzenie ale na codzien jak nikogo nie szuka tylko żeby poblyskac to już nie rozumiem ,tzn rozumiem ale to głupkowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie że "w szpilkach się nie chodzi, w szpilkach się wygląda" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie niewymuszona elegancja i zyciowy luz swiadczą ze to ciekawy umysł ,cała reszta gra w tej samej orkiestrze ,marsz kwoczek kręcących kuperkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ja całe życie marzę, aby chodzić na obcasie. I boli mnie, że nie umiem. Nie marzą mi się szpilki wysokość 10-12cm, ale takie 5-6cm już tak. Kiedyś próbowałam, na studiach jeszcze. Miałam botki 7cm, ale dość szybko starłam flek. Wymieniłam na metalowy... Ale dość szybko zdeformowałam buty i tak moja przygoda się skończyła. Teraz mam w planach zamówić klapki - jedne 4,5cm, drugie 6cm do chodzenia po domu i kozaki na kaczuszce 3cm. Popróbuję, może się w końcu uda załapać. Tyle mi wystarczy. Chciałabym ładnie się prezentować dla męża i czuć się bardziej kobieco. Ostatnio wyrzuciłam pół szafy - koszulki z nadrukami, typowe dla sieciówek itp. Zostawiłam 2 pary szortów, bokserki (moje must have na lato), za to kupiłam sporo tuniczek ślicznych, koszulek bardziej z dekoltem, kobiecych - tam kokardka, tu koronka... No, ale niezmiennie legginsy być muszą 😄 może jak nauczę się chodzić ładnie to kupię więcej ...enek? Chcę być kobieca, dla mojego faceta, zasługuje na ładną, zadbaną żoną 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to zależy od gustu. Niektóre kobiety po prostu lubią chodzić w szpilkach, bo czują się pewne siebie, albo uważają że szpilki dopełniają elegancki ubiór. Są też kobiety które nie lubią szpilek (na przykład ja) , i również nie ma w tym nic złego, bo to kwestia gustu. Jedna lubi szpilki, druga trampki. Każda z nas jest inna i dlatego świat jest piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×