Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest dla was kobiecość ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do Pań jak i do Panów przede wszystkim :) czym jest dla Was kobiecość ? Bardzo ostatnimi czasy zainteresowałam się tym tematem i chciałabym z Waszą pomocą dowiedzieć się czegoś więcej oraz nieco się w to zagłębić - bo przecież od kogo się lepiej dowiem niż od indywidualnych ludzi, wcale nie od artykułów napisanych przez jedną osobę bo ilu ludzi tyle opinii i właśnie to jest niesamowite! Chciałabym aby każdy z Was wyraził czym jest dla Was termin kobiecość uwzględniając nie tylko wygląd , bo przecież w dużej mierze to zależy od charakteru , sposobu poruszania się , mimiki twarzy , generalnie od wszystkiego :) prosiłabym o podpisywanie się czy napisała komentarz kobieta czy facet :) zakładam taki wątek głównie dlatego ,iż chciałbym abyśmy tutaj wszyscy mogli podzielić się swoimi opiniami i podyskutować trochę na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta: dla mnie to tez nie jest tylko sam wygląd ,ale i seksowny charakter czasem tez zadziorny wiadomo seks i te sprawy musi lubić ,ale przede wszystkim nie powinna być niemiła dla innych kobiet Wiec obgadywanie i takie sprawy zdecydowanie odpadają, fakt jeśli ktoś jej podskoczy zbyt mocno musi umieć się obronic ,ale w granicach zdrowego rozsądku. Powinna być zabawna , nie sztywniara ale tez nie jakaś zbyt intensywna imprezowiczka , i mieć ciekawy typ osobowości, mieć inne zainteresowania niż same kosmetyki , chociaż kosmetyki tez wskazane bo powinna być zadbana ale tak tez aby facet miał z nia o czym porozmawiać i przede wszystkim aby to o czym chce rozmawiać ją faktycznie interesowało a nie typu '' musze mówić o czym innym niż kosmetyki na sile aby mu się przypodobać '' bo tak to nie działa , trzeba być przede wszystkim Naturalnym i sobą w dodatku każdy ma swoją inna definicje kobiecości dlatego tez czekam na kolejne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 6 klasie na przygotowaniu do życia w rodzinie (prowadzonym przez panią od religii) pani nam wmawiała, że kobiecość wiąże się z możliwością zajścia w ciąże i z tego powodu trzeba być dumną, dokładniej mówiąc, z tego, że będziemy matką swoich dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta czy dwa raz
Mi się kojarzy z łagodnością. Tą w wyglądzie i w zachowaniu. Tyle, że to nie takie proste, np. pani seksbomba/wamp jest kobieca, ale niekoniecznie łagodna w tym wyglądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 Haha może chodziło o zwykle bycie kobieta .... bo ja sama z siebie uważam ,że nie każda kobieta jest kobieca. Taka która chodzi ubrana jak facet, nie ma w sobie delikatności , nie dba o siebie , ma zaniedbane włosy nie jest kobieca oczywiście każdy ma swoj typ kobiety aczkolwiek jeśli dorzucimy do tych cech wyglądu charakter i zachowanie ''chłopczycy '' nie ma bata aby to była kobiecość . Poza tym wiele kobiet nie może zajść w ciąże a to nie dyskwalifikuje ich z bycia kobietami mogą być bardziej kobiece z zachowania i wyglądu niż matki polki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta m
Kobiecość - to coś co emanuje z danej kobiety, styl, klasa, sposób ubierania się, poruszania, gestykulacja jeśli chodzi o wygląd. Sposób wypowiedzi, gestykulacja, umiejętność rozmowy na różne tematy a także umiejętność słuchania rozmówcy i wyrażania zainteresowania tym co mówi. Łagodność ale zarazem iskra zadziorności, coś co sprawia że przyciąga wzrok nie tylko mężczyzn ale i kobiet mijających ją na ulicy. To także emanowanie seksapilem podkreślonym delikatnie z klasą ale zarazem tak by pozostawić nutkę domysłu. To cała złożoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie swoja forme kobiecosci, chociaz brakuje mi delikatnosci, a to jest wg mnie bardzo kobieca cecha. Nie trawie natomiast "pindziowatosci", gdy kobieta robi z siebie (lub co gorsza jest) slodka idiotke, niezdolna podjac zadnej decyzji bez wsparcia mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. Dla mnie kobieta jest kobieca po urodzeniu dziecka. Wczesniej to tylko pozowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:06 myślę tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwincie swoje wypowiedzi faceci i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co rozwijać ,jedna bardziej kobieca inna mniej,po co się sztucznie tego uczyć,tego nie da się nauczyć bo to naturalne,to jest w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:48 czy ty człowieku jesteś normalny ? GDZIE padło zdanie ze ktokolwiek chce się tego uczyć ? Weź myśl zanim cokolwiek napiszesz bo aż szkoda w ogóle dyskusje na ten temat prowadzić. Wymienimy się swoimi SPOSTRZEZENIAMI . Chyba logiczne jest to iz cech charakteru nie będziemy się uczyć. Poza tym widać ze nie czytasz ze zrozumieniem Wiec proponuje 3 razy wszystko przeczytać zanim się wypowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego ze twój argument nie jest argumentem a wiesz dlaczego ? Bo dla KAŻDEGO CO INNEGO OZNACZA TERMIN KOBIECOŚĆ. Mam nadzieje ze teraz rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego twoje zdanie '' jedna kobieca inna mniej'' nie ma żadnego sensu głównie dlatego ,iż dla każdego ten termin oznacza CO INNEGO. dobranoc, z głupkami nie rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże cycki są kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×