Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 4 dzieci w co ja sie wpakowalam Mam dosc :(

Polecane posty

Gość gość
Autorko,ja mam pięcioro planowanych dzieci ale z większą różnica wieku.U Ciebie jest baardzo mała różnica wieku więc nie dziwię się. Synowie bliźniacy mają 13 lat, córka 10 lat, syn 6 lat i syn 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podnosicie stary temat ? Ale jak już jestem to coś napiszę. Autorko - (choć napewno tego nie przeczytasz ) sama zgotowałaś sobie taki los. Wiedziałaś jak jest przy dwójce dzieci albo trójce ... ,że jest ciągle to samo ,radości ,smutki, wrzaski ,kłótnie itd itd... wiec teraz musisz zacisnąć zęby i do przodu ,pogodzić się z zyciem jakie wybrałaś . A co do jednej z wypowiedzi,że na stare lata będzie miał kto Cie odwiedzić ... hi hi nie wierz w to :P znam wiele rodzin gdzie dzieci dorosły i poszły w świat bo DZIECI WYCHOWUJE SIE DLA LUDZI A NIE DLA SIEBIE ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość8

A ja jestem szczęśliwa jak o godz 21 padam na twarz przy 3 dzieci bo mnie cieszy to że mój wysiłek powoduje u innych radość czuje się spełniona a dać dzieciom wszystko to znaczy nauczyć je tak żyć żeby nie były egoistycznymi snobami ale umiały się cieszyć z małych rzeczy i dzielić tym co mają chociaż by miały niewiele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szacunek mamo czworki dzieci. Powodzenia zycze w zyciu prywatnym i zawodowym. Ludzie lubia dolowac innych bo sami maja nieciekawe zycie tak wiec nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna123
Dnia 13.02.2017 o 18:47, Gość gość napisał:

Pomyśl o tym że jak będziesz już starszą panią to zawsze bedzie miał ciebie kto odwiedzać i w razie potrzeby pomóc, ja bardzo żałuje że mam tylko jedno dziecko wolałabym być w twojej sytuacji.

Moja babcia jest taką starszą panią, ktora ma 80 lat. Dwie corki nigdy jej nie odwiedzaja bo sa obrazone na męża corki ktora zostala w domu rodzinnym. Jeden syn czasem przyjezdza. Byla teraz wigilia to nikt nie chcial babki wziac do siebie. Wiec ten sielski obraz to chyba tylko w hamerykanskich filmidlach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbe
Dnia 14.02.2017 o 22:45, Gość Mama czworaczki napisał:

Autorko-zgłaszam sie! Ja tez mam 4,z tym ze planowane tróje,a ostatnie to bliźniaczki. Ogólnie mam 8 latka , 5 latke i roczne maluchy.Nie żałuje,ze wyszła ostatecznie czwóreczka,czasami jest cyrk,ale kocham ten moj cyrk nad życie :).Dodam,ze sama mam siostrę bliźniaczkę i dwóch braci,a maz to jedynak.Duze imprezy nam nie straszne,u nas każdy z rodzeństwa ma juz dzieci,ogólnie moi rodzice maja juz 10 wnucząt. 😄

A w jakim wieku jestes?  Ja mam 38 lat i zatanawiam sie nad 3im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
Dnia 13.02.2017 o 22:21, Gość gość napisał:

Dziekuj Bogu, że masz zdrowe dzieci a nie narzekaj. A co mają powiedzieć matki dzieci niepełnosprawnych. Fakt teraz masz pracy po łokcie Ale radości też masz wiele.

Ale ona raczej nie mysli tak jak ty. Ciezko jej dostrzec radosc jak pada na pysk ze zmeczenia, zewszad slychac piski, wrzaski i klotnie. Co chwile ktos czegos chce, donosi, skarzy i wyje. Nerwy puszczaja. Ja mam dwojke wiec o polowe mniej niz autorka i wiecej nie planuje, bo wiem ze strzelilabym sobie w kolano, psychicznie nie nadawalabym sie na matke gromadki dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "
Dnia 13.06.2018 o 19:32, Gość gość napisał:

Po co podnosicie stary temat ? Ale jak już jestem to coś napiszę. Autorko - (choć napewno tego nie przeczytasz ) sama zgotowałaś sobie taki los. Wiedziałaś jak jest przy dwójce dzieci albo trójce ... ,że jest ciągle to samo ,radości ,smutki, wrzaski ,kłótnie itd itd... wiec teraz musisz zacisnąć zęby i do przodu ,pogodzić się z zyciem jakie wybrałaś . A co do jednej z wypowiedzi,że na stare lata będzie miał kto Cie odwiedzić ... hi hi nie wierz w to 😛 znam wiele rodzin gdzie dzieci dorosły i poszły w świat bo DZIECI WYCHOWUJE SIE DLA LUDZI A NIE DLA SIEBIE ;))

 

1 godzinę temu, Gość Sarna123 napisał:

Moja babcia jest taką starszą panią, ktora ma 80 lat. Dwie corki nigdy jej nie odwiedzaja bo sa obrazone na męża corki ktora zostala w domu rodzinnym. Jeden syn czasem przyjezdza. Byla teraz wigilia to nikt nie chcial babki wziac do siebie. Wiec ten sielski obraz to chyba tylko w hamerykanskich filmidlach..

Niestety to co te dwie panie opisały wyżej to prawda. Nikt nie szanuje ludzi starych nawet jak to jest rodziną matką. Ludzie starzy są teraz postrzegani jako piąte koło u wozu i czasem odnoszę wrażenie że wręcz rodziny z utęsknieniem czekają na śmierć starego członka rodziny. Przykre ale prawdziwe. W tym miejscu należy wspomniec że ci starzy ludzie kiedyś byli być może wrednymi niesprawiedliwymi rodzicami i pozostaje żal ból i zero współczucia na starość takiej osobie. Nie mniej jednak trzeba pamiętać że oni dziś a jutro my będziemy na ich miejscu i było by strasznie ciężko żyć z myślą że rodzone dzieci którym się poświęciło niejednokrotnie całe życie z utęsknieniem czekają na naszą.smierc i wręcz marzą by w ramach rzekomej pomoc podać nas eutanazji ( jeśli miałaby być kiedyś zalegalizowana w Polsce) by się nas poprostu pozbyć jak śmieci z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milion lat temu

Niestety traktowanie osob starszych jak piate koło u wozu to nie wymysl naszych czasow, tak bylo od zawsze. W "Chlopach"Reymont opisywal jak starszych ludzi na przednowku lub zimą wywozono do lasu i tam zostawiano zeby zamarzli. Wtedy tak robiono z biedy i z glodu. Teraz pobudką jest wygodnictwoni egoizm. Gdy ludziom wiedzie sie dobrze i coraz lepiej to nie chca z tego rezygnowac i wolą na przyklad oddac niewygodną wredną babkę czy upierdliwego dziadka do szpitala na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×