Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 4 dzieci w co ja sie wpakowalam Mam dosc :(

Polecane posty

Gość gość

Zawsze chcialam mieć czworo, ale teraz mysle ze to byl błąd. Wieczny p*****lnik w domu, ciagle pranie, sprzatanie, szykowanieciagle sie bija i kloca zamiast sie razem bawić, a ten chce to, drugi tamto, trzeci sramto, czwarty nawalil w pieluche a pierwszy znow ryczy w tym czasie dwojka sie bije. Nie wspomne jakim przedsięwzięciem jest wyjście na spacer.Dzisiaj wysiadam dzisiaj mam gorszy dzien i mam serdecznie dość. A moam miec jedno albo dwojke i by bylo dobrze, nie wiem co mnie podkusilo...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym moja kumpele widziala. Jej dzieciaki maja 8lat, 6,5; 5 lat i 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o tym że jak będziesz już starszą panią to zawsze bedzie miał ciebie kto odwiedzać i w razie potrzeby pomóc, ja bardzo żałuje że mam tylko jedno dziecko wolałabym być w twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jestes szczera, a nie jak inne wielodzietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17.47: Nigdy tego nie wiadomo... moja znajoma miala piątkę i wszyscy rozjechali się po świecie a matka zostala sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczekaj dzieciaki odrosną i będzie lepiej.....niestety ta szara codzienność cie dołuje a wiadomo z przy czwórce jest więcej pracy ,ale mysle ze i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jedno i tez mam serdecznie dosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhhhkjgdjfjgkkcnvk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze zastanawiam sie po co ludziom tyle dzieci przecież to jest duzo stresu i zmęczenie fiz a gdzie jeszcze zawodowa praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun dla Ciebie :) ja mam dwójkę 3 latka i roczniaka. O 20 jak dzieci ida spać ja padam na pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie widze nas (mnie i meza) jako rodziny wielodzietnej mimo ze sama pracuje w przedszkolu. Jakas taka przewrotność. Mamy jedno dziecko i nie planujemy wiecej. Ja podziwiam takie mamy jak Ty i uwazam ze kryzys zdarza sie tak samo ludziom korzy maja jedynaków, dwoje, troje czy czworo dzieci. Najważniejsze ruszyć dalej po chwilowym spadku. Ty za jakis czas odetchniesz bo dzieci beda spokojniejsze, maz bardziej aktywny a obiady "same sie zrobią :P" Powodzenia! Jestes wspaniała mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego usunelam czwartą ciążę. Orka i zero słowa dziękuję. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam bardzo za te slowa ! No wlasnie wiem, ze to kosztuje sporo pracy. I niby o tym wiedziałam, ale tak bardzo chcialam miec taka gromadke. A teraz sa momenty takie jak dzis, ze opadam z sil na maxa i mam dosc, i mysle po co mi to bylo. Bywa naprawde ciezko, zwlaszcza w sezonie "chorobowym". Czekam wlasnie az dzieci podrosna. Teraz sa w wieku 6,5 , 5 , 3 i 8 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 i pol tam mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż spiralę albo coś kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za radę, ale wszystkie dzieci mam planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 4 planowanej ciazy i tez zaczyna mnie ogarniac blady strach....kurcze,moglam na 2 poprzestac... Najstarsze dziecko ma 10 lat i juz troche pomaga w domowych obowiazkach,wiec mam o tyle lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne wielodzietne :-D :-D No , ale to co ja mam na to poradzić , że mam pięcioro dzieci i mi z tym dobrze. W życiu bym nie powiedziała w co ja się wpakowałam :-o . No mam wam kłamać jak mi źle i nie dobrze żałosna kafeteria tylko jakaś p***a napiszę to co plebs chce usłyszeć i raptem jest wielodzietną boską :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym dziecko to jest harówka nie oszukujmy się nie ma lepszych i gorszych matek każda ma obowiązki przy dzieciach czy ma jedno dwoje troje każda ma czasem dość i każda ma do tego prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***o ja mam szostke i bym nie powiedziala tak !!! Ty suko nieczula j****a. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podziwiam was ze dajecie radę. Ale tu maja racje za parenascie lat będziesz z sebie i z dzieciaków dumna i zawsze bedzie cie miał kto odwiedzić. Ja nie moge miec dzieci, 30 stka mi juz stuknęła i czuje sie tak strasznie pusto i samotnie. A jeszcze meszkam za granica i nie mam tu zadnej rodziny. Staram sie niby cieszyć tym spokojem i czasem dla siebie ale wiecie jak to jest. Starajmy sie doceniać to co mamy w życiu. Życzę duzo siły i wytrwałości. Jestescie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trójkę dzieci planowanych. Jest sporo roboty i wymaga to dobrej organizacji, ale jest też duża radości. Za chwilę urodzę czwarte dziecko, kompletnie nieplanowane i szczerze mówiąc jestem w strachu, jak to będzie. właśnie najbardziej się boję perspektywy kilku nastolatków w domu, bo takie maluchy to do ogarnięcia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunelam 3 ciaze. nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie musisz autorko sama zadac sobie pytanie, na co tyle nar*****as bachorow ,chyba ze lubisz dzieci i masz cierpliwosc do nich albo po prostu lubisz myslec c**a a nie rozumem.Kazdemu dziecku trzeba dac utrzymanie i wyksztalcenie a one pojda w swiat do ludzi, bo my dzieci nie wychowujemy dla siebie a dla ludzi, swiata i nie masz gwarancji ze chociaz jedno na stare lata zostanie przy tobie ,bo taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:07 Ale jest wieksze prawdopodobienstwo ze ktores z tej 4-ki zostanie,niz twoj 1-dynak. Nie musisz szukac szukac poparcia swoich odmiennych wyborow kosztem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem czwartym dzieckiem swoich rodziców i żałuję, że się urodziłam, bo jak nie trudno się domyśleć, rodzice nie są w stanie zapewnić wielu rzeczy takiej gromadce. Nie mówię już nawet o kwestii finansowej, ale o miłości, zrozumieniu, skceptacji, czasu. Tego w moim rodzinnym domu brakowało mi najbardziej. Wy, którzy tu piszecie, że macie czwórkę, a nawet piątkę dzieci, jesteście pewne na 100%, że wszystkim dzieciom dajecie to, czego mi brakowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sie dziwiłam głupocie tych wielodzietnych, że same siebie wpieprzają w taki kierat, bo nie oszukujmy się dzieci to zapieprz. Mam w pracy co ma 4 dzieci i już wnuki, chodzi urąbana po łokcie, na wpół przytomna przychodzi do pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Bardzo podziwiam rodziny wielodzietne.Planowałam troje dzieci, ale przy drugim przystopowałam i już nie myślimy o trzecim dziecku.Mąż bardzo mi pomaga, ale to już ponad moje siły.Malutka robi pobudki o 2, 30 w nocy i tak z trzy godziny nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 Matko Trzeba było sie wysterylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem w 4 planowanej ciazy i tez zaczyna mnie ogarniac blady strach....kurcze,moglam na 2 poprzestac..." Acha i stwierdziłaś to nie po urodzeniu trzeciego dziecka ale UWAGA przy 4 PLANOWANEJ ciąży. Ale sztuczne narzekanie Weź niep*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×