Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suszarka bębnowa, ktos ma?

Polecane posty

Gość gość

Jestem zawalona praniem codziennie piorę suszę i prasuje. Zastanawiam się nad zakupem pralki bębnowej. Jest nas dwóch dorosłych plus dwójką dzieci. I jeszcze jedno w drodze. Czy ktos z Was ma? Jaki model? Czy przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie tak dawno zakladalam tu tez taki sam temat i dostslam rozne opinie. Teraz od trzech miesiecy jestem szczesliwa posiadaczka suszarki i zycia bez niej juz sobie nie wyobrazam. Nic nie niszczy, godzinka i pranie suche, przekladam z pralki do suszarki dwie tury prania i wyciagam suche. Mam boscha home profesional.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przywieźli mi suszarkę. Mam ten sam problem masę prania przy dwójce dzieci Dam znać jak się sprawuje za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja siostra ma taka drucianą suszarke która mozna podłączyć do prądu i te żeberka grzeją i tez ma pranie szybko suche i niepogniecione jak w bębnowej. Sama chce taka kupic. Dajcie znać jak tam bębnowa, bo tez rozważam taka opcje, ale jestem leniem i nie lubię prasować (tak ulzyjcie sobie i wywzijcie mnie) a podobno z bębnowej wyciąga sie bardzo pogniecione ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny żeby Was nie oszukać to w tym tygodniu od Poniedzialku do Piątku zrobiłam 9 pralek ubrań. Codziennie piorę. Ale szykowałam wyprawkę do nowego członka i doszly kolejne. U mnie nikt nie chce nakładać ubrań które były noszone i wrzucają do kosza na pranie, 4 komplety ubrań dziennie. Uważam ze bluza czy spodnie które nie są brudne nadają sie jeszcze by je nałożyć? Ja mam dość. :-( Miałam kupić jutro zmywarkę ale wolę najpierw suszarkę Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisałam Bosha profesional ale wyskoczył odkurzacz. Podasz dokładny model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma suszarke od 7 lat ,jestem zadowolona ale nie wszystko susze w suszarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam suszarkę i bardzo sobie chwalę. Przy 4 dzieci to super sprawa. Pranie zajmuje mi teraz jeden cały dzień(piorę, suszę, składam)i dwa małe prania w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 21.58. Tak jak pisalam mam bosha homeprofessional WTY87782PL. Susze w niej wszystko.do tej pory nic nie uleglo zniszczeniu. To jest dla mnie zbawienie bo u mnie po jednym zalozeniu tez wszystko laduje w pralce a uwazam ze spodnie mozna ze trzy razy zalozyc. Suszarka ma duzo programow ale mi nie chce sie probowac wszystkich i susze tylko na mixie. Wrzucam reczniki z dzinsami koszulami bluzkami wszystko razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze przydatna musisz tylko patrzeć na metki. Ostatnio męża sweter dałam 6 letniej córce. Nie wszystkie rzeczy można suszyć nie które się kurczą. Ale w 100 % polecam. Suszarka , iRobot i prostownica do włosów to moi najlepsi przyjaciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wyciągając pranie z tej suszarki nie jest na maxa pomiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby uniknac zagniecen nalezy przed wlozeniem do suszarki strzachnac pranie tak jak bysmy chcialy je powiesic na zwyklej suszarce. I nie upychac na sile. Im luzniej tym mniej zagniecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie patrze na metki bo jak przed zakupem suszarki przegladalam metki na ubraniach to tylko kilka koszulek sie nadawalo do suszenia w suszarce. Ja suche ubrania wyciagam zaraz jak skoncza sie suszyc i nie sa pogniecione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladychanel
Właśnie też mamy zamiar taką suszarkę kupić, chociaż jesteśmy tylko we dwoje plus chora obłożnie babcia, to prania nie brakuje. Babcia wiadomo, a to się zgrzeje, ręka się zatrzęsie , to się pooblewa zupą, czy czymś, mąż też , praca na budowie do najczystszych nie należy, a mąż brdasem i flejtuchem nie jest żebu cały tydzień w brudnych i śmierdzących ciuchach chodzić. Ma chyba z 3 lub 4 komplety, które ciągle trzeba prać, a suszyć nie ma gdzie. Suszarni nie ma, balkonu też nie, suszę więc w łazience. Latem to schnie dość szybko, ale zimą - niekoniecznie, więc suszarka musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, my też się przymierzamy. Czy ma ktoś suszarkę Beko ? Bo u nas w sklepie były tylko Beko i Elektrolux i sprzedawca ogromnie polecał tą Beko, pomimo, że była ok. 250 zł. tańsza od Elektroluxa, nie wiem czemu polecał tą tańszą, w zasadzie polecają droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wyciągając pranie z tej suszarki nie jest na maxa pomiete? x jest specjalny program zeby nie byly pomiete i ja dodatkowo strzepuje rzeczy przed wrzuceniem do suszarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w USA i mam taka suszarkę od lat 80. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam suszarkę Beko od 2 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej! Dwie osoby dorosłe i dwoje małych dzieci, trzecie w drodze- to daje ok.7 prań tygodniowo. Mąż uprawia sport, obydwoje pracujemy ponad etat. Piore, suszę i układam w szafach przez weekend. Prasuje okazjonalnie, tylko ubrania na eleganckie wyjścia. Suszę wszystko oprócz biustonoszy i nic się nie zniszczyło. Dziś nie wyobrażam sobie wracać do tradycyjnego modelu prania, suszenia i prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu , właśnie w Stanach zakochałam się w tym urządzeniu, najleprzy zaraz po zmywarce przyjaciel matki i żony. Mam od 4 lat i praktycznie suszę tradycyjnie i prasuje tylko koszule męza i sukienki + tkaniny delikatne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha ja tez mam suszarke chyba od 15 lat i wyobrazcie sobie ze o ile te 15 - 10 lat temu takie pytanie mnie nie dziwilo to jeszcze do dzisiaj sie zdarza ze jakis znajomy z Polski lub jakas ciotka sie pyta po co mi dwie pralki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci rok juz uzywam, dla mnie to urzadzenie bylo takim zbawieniem jak dla naszych babc musiala byc pierwsza "frania". A propos zagniecen. Strzepuje pranie przed wlozeniem, susze w opcji "do szafy" - ma jeszcze troche wilgoci w sobie. Ubrania doroslych rozwieszam na wieszaki (wszystko mamy na wieszakach), dzieciece wygladzam reka i starannie skladam. Ubrania nie sa jak spod zelazka, ale wygladaja zupelnie schludnie. Welny nie susze, tylko wywieszam. Naturalne pierze susze na odpowiednim programie do pierza, kurtki, poduchy i koldry sa puchate bardziej niz w dniu zakupu ;) Polecam (mam suszarke bosch, jakas jedna z najtanszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i jesli ktos naladuje suszarke do pelna, to bedzie mial na pewno mocno wygniecione, ale na zwyklej suszarce naladowanie skotlowanych ubran w za duzej ilosci da dokladnie ten sam efekt. Mialam wczesniej suszarke podwieszana nad wanna, przy oknach, bylo to w miare wygodne. Jakbym miala rozstawiac suszarke druciana w salonie czy sypialni, to na pewno szukalabym innego rozwiazania. Sama wizja mnie drazni, co dopiero jakbym rzeczywiscie codziennie miala ja na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, świetna sprawa jeśli częto robisz pranie, a do tego masz dzieci. Osobiscie mam BEKO, kupiłam w promocji na sferis.pl - https://www.sferis.pl/prom/suszarki-beko-z-bonusem-2145 Teraz kupujać dostaje się "bon" 600 zł na zakup innego produktu beko, można dobrać jeden z kilku produktów: Odkurzacz pionowy, stacja parowa, żelazko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zastanawiam nad suszarką. Dwoje doroslych, dwoje dzieci w wieku szkolnym i jedno w drodze. Czytajac Wasze opinie chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam suszarkę sznurową i jestem b. zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sobie najpierw poczytać: https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-suszarka-bebnowa-lepsza-suszarka-czy-pralko-suszarka/ jako research :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam pralko-suszarke hotpoint. Jest ok. Zwykle piore na szybkim programie ,ktory ma tez funkcje suszenia, wiec jak nie wloze pełnego bębna ,to pranie wyjmuje prawie suche. Normalnie suszenie trwa 3h. Wiec bez tragedii i nie musze rozwieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×