Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dildomamhihi

Właśnie zamówiłam sobie dildo i wibrator

Polecane posty

Gość dildomamhihi

Jestem taka podekscytowana. Mam 28 lat i mój były miesiąc temu okazał się mega dupkiem! Nie mam ochoty na przygodny seks i na związek. Muszę pobyć sama ze sobą, a seksu się chce. Nie planowałam tego, taka mnie myśl naszła żeby popatrzeć na sex zabawki. Kurde nawet nie wiem czy będe tego używać hihi. Dziewczyny używacie? Ja kupiłam wibrator fioletowy, raczej mały. A dildo realistyczne bo ponoć super w dotyku, 15cm. Nie mam żadnych doświadczen z takimi zabawkami to nie szalałam z rozmiarami. Aaa i dildo jest na przyssawce. Ponoć do sciany moża przyssać i jechać hihi. Kurde ciesze się jak mała dziewczynka z lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamówiłem dziś wyświetlacz do telefonu, bo mi się spier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby się dobrze sprawowały te zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis przyszlo zamowienie i jestem smutna. Te dildo to jak od murzynskiej paly :/ cos tam bylo zle na stronie podane. Oddam je a vibrator taki sredni. Dzis testowalam dwa rady. Szczerze to gdy mi zwroca kase za ta pale wielka to zamowie sobie co innego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivon123456
Chętnie popisze o sexie z napalona kobieta w wieku do 30lat, sam mam 21 i jestem wysportowanym mężczyzna. Masz ochotę na fantazje erotyczne? Chęć na wymianę fotkami napisz do mnie na meil rivon123456@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×